HomeOstatníVýdrž baterie u Apple Watch Sport zaostává! Lidé si stěžují

Výdrž baterie u Apple Watch Sport zaostává! Lidé si stěžují

Nové chytré hodinky Apple Watch Sport mohou nabídnout nekonzistentní spotřebu energie například při náročném tréninku, zejména při outdoorových aktivitách, jako je jízda na kole. Podle hrstky uživatelů však tento typ hodinek nevydrží skoro nic.

Společnost Apple oficiálně uvádí, že hodinky mají vydržet až 6,5 hodin při non-stop tréninku. V mnoha případech to tak určitě bude, ale určitě ne v případě modelu Apple Watch Sport. Pár nejmenovaných uživatelů napsalo na svých Twitter účtech, že hodinky nevydržely ani 2 hodiny při jízdě na kole. Jeden z nich dokonce napsal, že mu stav baterie klesl o 23% poté, co strávil 20 minut na kole.

Jeden z největších problémů, který způsobuje rychlé vybití, je snímač tepové frekvence, který viditelně bliká při monitorování průtoku krve v těle. Apple ve skutečnosti nabízí „Power Saving Mode“ v části Workout aplikace pro iPhone, která donutí hodinky k méně intenzivnímu sledování, ale i tak není výdrž na baterce žádný zázrak. Dále také společnost uvádí, že za obvyklých podmínek, hodinky vydrží až 18 hodin, včetně 30ti-minutového cvičení s přehráváním hudby. Takže buď si uživatelé vymýšlí, nebo je skutečně někde chyba.

Na výdrž baterie si stěžuje spousta lidí, tak doufáme, že Apple tento problém nějak vyřeší a poskytne řešení, popřípadě silnější baterii v příštím modelu Apple Watch.

 

Zdroj: appleinsider

Post Tags