HomeAppleApple chce kompletně změnit způsob, jakým budeme používat iPad

Apple chce kompletně změnit způsob, jakým budeme používat iPad

Podle všeho se můžeme připravit na opravdu drastické a obrovské změny. Apple prý údajně pracuje na kompletním redesignu iPadu. Podle všeho se bude primárně tato změna týkat rozšíření obrazovky až na 12 palců a zavedení nového režimu rozdělené obrazovky, který by mohl umožnit používání dvou a více aplikací zároveň.

Funkce split-screen bude údajně vytvořena tak, aby dokázala využít větší, 12-palcovou obrazovku na dvou nových iPadech, s označením „J98“ a „J99“ (podle serveru 9to5mac).

Zatímco Apple oficiálně neoznámil novou „super“ velikost pro nový iPad, společnost údajně uvažuje o představení nové funkce rozdělení obrazovek na letošní konferenci Apple Worldwide Developer Conference (letos v červnu). Funkce podle všeho dokáže rozdělit obrazovku směrem dolů (od prostředku nebo třetiny) – což umožní uživatelům pracovat ve více aplikacích zároveň tak, aby nemuseli neustále přepínat pomocí multitaskingu.

Dalším významným rysem pro nový „iPad Pro“, je podle zdrojů podpora více uživatelů. Tato funkce umožní více uživatelům iPad používat tak, aby každý z nic měl svůj vlastní uživatelský účet. Do tohoto účtu si pak budou moci instalovat své aplikace, vytvářet své dokumenty – stejně jako je tomu v případě OS X.

V novém systému iOS 9 se podle všeho také objeví: vylepšená aplikace Mapy (s podporou jízdních řádů, změna písma ve stylu Apple Watch a nové domácí aplikace pro podporu HomeKit. Nová aktualizace také bude klást veliký důraz na stabilitu, optimalizaci a opravy zabezpečení.

tuma1-2

Post Tags