HomeApplePrvní příslušenství s podporou technologie Apple HomeKit, již příští týden

První příslušenství s podporou technologie Apple HomeKit, již příští týden

První produkt, který bude podporovat novou, Siri ovládanou, platformu Apple HomeKit, dorazí na trh již příští týden. Informoval o tom včera magazín 9to5mac, který jak je známo, je vždy informován přímo od zdroje.

Společnost Apple představila poprvé technologii HomeKit v loňském roce, společně s novým systémem iOS 8. Tato skutečnost umožnila vývojářům začít pracovat na příslušenství, pomocí kterého budete moci ovládat produkty v domácnosti. Poté, co Apple začal přijímat HomeKit plány produktů, loni v listopadu, řada společností začala předvádět své novinky na veletrhu CES 2015.

Mnoho firem se o tuto technologii začalo zajímat, avšak pouze pět z nich oznámilo představení HomeKit produktů začátkem příštího týdne.

Tento měsíc se také hodně mluvilo o tom, že Apple plánuje představit novou HomeKit aplikaci s příchodem iOS 9, která bude podporovat příslušenství právě s technologií Apple HomeKit.

Nový systém iOS 9 bude podle všeho představen na konferenci WWDC, která se koná 8.června a my pro vás opět plánujeme živý přepis z této události.

Buďte stále v obraze a sledujte náš profil na Facebooku, kde budeme pravidelně aktualizovat informace.

tuma1-2

Post Tags