HomeOstatníNejlepší aplikace pro Apple Watch

Nejlepší aplikace pro Apple Watch

Společnost Apple v současné chvíli bojuje s obrovskou poptávkou po hodinkách Apple Watch, ale již brzy budou dostupné po celém světě. V současné době je v App Store něco kolem 3000 aplikací, které jsou s hodinkami kompatibilní a další vývojáři se snaží své aplikace optimalizovat také.

Trh s aplikacemi je opravdu přeplněný, proto jsme shromáždili všechny nejlepší aplikace a rozhodli jsme se s vámi o ně podělit:

1. Dataman

Pokud máte mobilní tarif s přísným omezením mobilních dat, pak tato aplikace je přesně pro vás. S touto aplikací budete mít neustále přehled o tom, jak jste svá data vyčerpali a kolik vám ještě zbývá.

2. Volkswagen Car-Net

Tato aplikace pracuje s automobily Volkswagen a upozorní vás, když s autem překročíte povolenou rychlost (vy, nebo někdo z rodiny). Pomocí aplikace také lze otevřít a zavřít dveře u auta (na dálku) a zkontroluje hladinu paliva.

3. Pennies

Aplikace Pennies vám umožní sledovat vaše výdaje a příjmy – jedná se totiž o správu rozpočtu na cestách. Pokud jste si něco koupili, stačí se přihlásit do aplikace a přidat částku.

4. Tamagotchi

tuma1-2

Pokud jste do teď Apple Watch nepotřebovali, pak se znovu zamyslete, protože nyní je k dispozici legendární Tamagotchi – oblíbený digitální mazlíček.

5. Todoist

Buďte stále informováni o vašich úkolech ve spolupráci s aplikací Todoist. Aplikace vám umožní přístup ke všem projektům a úkolům, které máte naplánované a musí být dokončeny. Samozřejmě také máte možnost označit úkoly jako kompletní nebo je odložit na později.

6. Withings Home

Tato aplikace vám poskytne přístup k bezpečnostním kamerám od společnosti Withings, které si samozřejmě musíte zakoupit. Budete tak mít neustále přehled o tom, co se ve vašem domě děje. Je detekován jak zvuk, tak pohyb.

7. Yahoo Weather

Počasí od Yahoo je opravdu atraktivní aplikace, určená pro malé obrazovky. Poskytuje informace o teplotě a aktuálním stavu počasí v dané lokalitě. Aplikace také poskytuje podrobnější informace, jako pravděpodobnost srážek, rychlost větru, barometrický tlak a další.

8. Instagram

Instagram aplikace pro Apple Watch umožní uživatelům prohlížet nové fotky, oblíbené fotografie a dokonce komentovat fotografie pomocí emotikon. Budete také informování pokaždé, když někdo „LAJKNE“ vaše fotky.

9. Fitness Spades

Opravdu výborná Fitness aplikace, kde si nastavíte jaké cviky zrovna děláte a nastavíte si počet opakování.

10. Trainline

tuma1-2

Získejte živé časy příjezdů vlaků. Aplikace Trainline vás bude také informovat o platnosti vaší jízdenky.

11. AXA Disk Coach

Tato aplikace zaznamená , jak řídíte a jak se chováte na silnici. Budete dostávat analýzu o akceleraci, brzdění a otáčení. Dále také získáte bonusové body za to, jak dobrý řidič jste a můžete se pochlubit na sociálních sítích.

12. Babbel

Chcete se naučit další jazyk? Aplikace Babbel vám s tím pomůže. Jedná se o snadné a zábavné učení pro začátečníky, ale i pokročilé uživatele.

13. Citymapper

S touto aplikací se z vašich hodinek stane šikovný navigační nástroj.

14. Shazam

Oblíbená hudební aplikace je nyní k dispozici také pro Apple Watch, což uživatelům umožní identifikovat písničky i pomocí zápěstí.

15. Twitter

tuma1-2

Samozřejmě nemůže chybět ani Twitter, který dorazil na Apple Watch.

16. Uber

Zajímavá aplikace, která letos dorazila i do ČR, je nyní k dispozici také pro Apple Watch. Pomocí ní si budete moci objednat auto, sledovat jak je daleko a dozvíte se informace o řidiči.

17. Runtastic

Aplikace jako Runtastic jsou nyní mnohem užitečnější během tréninku, jelikož jsou k dispozici pro Apple Watch a nemusíte tak vůbec tahat s sebou iPhone. Aplikace zobrazí standardně rychlost, vzdálenost, dobu trvání, tempo a spálené kalorie.

18. Dark Sky

Tato aplikace je další řady aplikací o počasí, která si klade za cíl informovat uživatele o zásadních změnách v počasí. Hlavní funkcí je varování o tom, zda bude pršet nebo sněžit.

19. Evernote

Tato aplikace je jednou z nejpopulárnějších a nejlepších notačních služeb a verze pro Apple Watch je také skvělá.

20. Sky Guide

Aplikace vhodná pro amatérské hvězdáře. K dispozici je kompletní mapa oblohy, ale také kalendář nebeských událostí.

tuma1-2