HomeOstatníZaměstnanci Apple se připravují na zahájení prodeje hodinek Apple Watch

Zaměstnanci Apple se připravují na zahájení prodeje hodinek Apple Watch

Apple se konečně chystá začít prodávat hodinky Apple Watch ve všech svých maloobchodních prodejnách. V současné době společnost nabízí hodinky jen přes online obchod a zásoby jsou velice omezeny.

Apple Senior Vice President pro maloobchod a on-line obchod, Angela Ahrendts, začala informovat maloobchodní personál, který začal předávat materiály a školení svým zaměstnancům.

Když už mluvíme o maloobchodním startu, Ahrendtsová řekla zaměstnancům, že toto je fáze, kdy všichni musí být nad rámec připraveni. Apple se tak musí ujistit, že jsou všichni připraveni na velkolepý start.

Apple v souvislosti s Apple Watch zavedl nový systém pro rezervace a vyzvednutí. Tato služba bude k dispozici i online. Služba umožní zákazníkům navštívit Apple Online Store, kde každý den v 8 ráno zaměstnanci kontrolují, zda si někdo neobjednal hodinky Apple Watch a zjistí, zda jejich místní Apple Store má tento typ hodinek skladem. V případě, že obchod vlastní vybraný typ hodinek, zákazník si může hodinky zarezervovat a následně vyzvednout ve zvolený čas.

Zatímco Apple původně plánoval zahájit prodej Apple Watch výhradně pomocí on-line rezervací, větší dostupnost dodávek dovolí Applu poskytnout hodinky i v kamenném obchodě.

Společnost Apple také informovala retailové zaměstnance, že mohou začít nechat zákazníky hrát s vystavenými DEMO Apple Watch. Dříve si zákazníci mohli vyzkoušet pouze přilepené hodinky na pracovním stole.