HomeiPadiPad + iOS 9 = výborná náhrada za Mac

iPad + iOS 9 = výborná náhrada za Mac

Nové možnosti hardwarové klávesnice pro iPad v systému iOS 9 umožní, že bude přepínání mezi aplikacemi a práce s nimi mnohem jednodušší, než tomu bylo doposud. To samozřejmě zajistí klávesové zkratky a plnohodnotný multitasking.

Použití Bluetooth klávesnice umožní všem uživatelům jednoduše ovládat celý systém iOS 9. Zjednodušení se bude týkat přepínání mezi aplikacemi, spuštění vyhledávání a práce s vestavěnými aplikacemi. Použití klávesnice v iOS 9 bude totožné s tím, jak se nyní používá klávesnice v OS X. Další novinkou je samozřejmě ten fakt, že vývojáři budou moci pracovat na podpoře klávesových zkratek pro své aplikace. Na konferenci WWDC, minulý týden, Apple poukázal na pár klávesových zkratek, jako například: přidávání poznámek, kontrola počtu slov, nebo hledání klíčového slova.

Komunikace mezi klávesnicemi a iPadem bude tedy o moc lepší, než tomu bylo doposud. Pokud jste si v minulosti zakoupili klávesnici, tak určitě víte, že možnost klávesových zkratek fungovala pouze na kopírování a vkládání textu + přechod na plochu (Home Screen).

Systém iOS 9 je nyní v rukou vývojářů, v beta verzi, a ostatní si budou muset počkat na podzim.

tuma1-2