HomeOstatníBudou Apple Watch 2 tenčí a lehčí?

Budou Apple Watch 2 tenčí a lehčí?

Hodinky Apple Watch stále ještě nejsou v ČR k dispozici, ale už se spekuluje o nové verzi. Nové zprávy jsou takové, že Apple údajně již pracuje na druhé generaci – Apple Watch 2.

Podle korejského webu Naver, budou mít hodinky Apple Watch 2 stejný design jako jejich předchůdce, ale jsou v očekávání některé drobné změny. Zařízení si udrží svůj obdélníkový displej, který přijde opět ve dvou velikostech – 38mm a 42mm. Rozlišení podle všeho zůstane stejné – to znamená 340 x 272 a 390 x 312.

Společnost LG bude i nadále poskytovat své AMOLED displeje pro Apple Watch, včetně druhé generace. LG však nebude výhradním dodavatelem.

Další kdo se chce podílet na vývoji hodinek Apple Watch je společnost SAMSUNG. Ten podle všeho bude také dodávat své displeje pro Apple Watch 2, říká portál Naver. Apple údajně zvažuje použití flexibilního OLED displeje, což vytvoří prostor pro větší baterii. Tato technologie by také mohla snížit tloušťku a hmotnost chytrých hodinek.

Je pravděpodobné, že oznámení Apple Watch 2 bude až v příštím roce a s největší pravděpodobností nebudou změny tak zásadní.