HomeiPhoneNový iPhone 6S zřejmě získá další barevnou variantu – Rose Gold

Nový iPhone 6S zřejmě získá další barevnou variantu – Rose Gold

Apple podle všeho nabídne u další generace iPhone 6S novou barevnou variantu. Podle všeho se bude jednat o tzv. barvu Rose Gold (jednoduše řečeno růžová).

Informace, které tento týden kolují po internetu naznačují, že Apple plánuje zavést růžovo-zlatou barvu pro nový iPhone 6S, se zachováním bílých čar, šedého prostoru a dalšího tradičního zlatého odstínu.

Server Appleinsider prý narazil na fotografie, které vyobrazují zadní plášť telefonu, který je namalován zlato-růžovým odstínem. Zatímco jsou tyto fotky prezentovány jako fotografie nového iPhone 6S, konstrukce pláště je identická s iPhone 6 – což znamená, že se nebude tolik předělávat.

Apple poprvé představil zlatou barvu v roce 2013 u iPhone 5S. Nicméně, iPhone modely zatím nebyly vyrobeny ze skutečného zlata, na rozdíl od luxusních hodinek Apple Watch Gold Edition, které jsou vyrobeny z 18-karátového zlata a cena začíná na 10.000 dolarech. Když se tedy ukázalo, že Apple plánuje zavést barvu Rose Gold pro iPhone 6S, nikdo nepředpokládá, že se bude jednat o skutečné zlato, jako high-end Apple Watch. Technický popis nového iPhone 6S je velice totožný s iPhone 6 Plus.

Post Tags