HomeAppleMicrosoft uvolnil Office 2016 pro Mac – k dispozici jsou nejen nové funkce, ale také nový design

Microsoft uvolnil Office 2016 pro Mac – k dispozici jsou nejen nové funkce, ale také nový design

Microsoft uvolnil Office 2016 pro Mac

Začátkem tohoto roku, společnost Microsoft představila zcela přepracovanou verzi Office 2016 pro Mac, která přinese celou řadu nový funkcí společně s novým designem.

Microsoft tuto verzi plánoval vypustit pro veřejnost letos na podzim, ale evidentně to nemohl vydržet. Dnes byla oficiálně vydána verze Office 2016 pro Mac. Aby jste však software mohli používat, musíte mít předplacenou službu Office 365.

Každá jednotlivá aplikace získala svůj podíl na vylepšení. Například Word nyní obsahuje kartu Návrh pro správu, vytváření stylu a rozvržení pro dokumenty. Excel se také dočkal řádného vylepšení, včetně nových klávesových zkratek, nových funkcí a vylepšení kontingenčních tabulek, pomocí kterých můžete nyní nastavit parametry pro data rychleji a lépe než předtím.

Všechny aplikace z kancelářského balíku MS Office je nyní možné používat v režimu celé obrazovky. Nyní je možné koupit Office 2016 pro Mac pouze s předplatným Office 365. Letos v září se však dočkáme možnosti koupit si krabicovou verzi.

Post Tags