HomeAppleApple najímá odborníky automobilového průmyslu

Apple najímá odborníky automobilového průmyslu

Apple najímá odborníky automobilového průmyslu

Společnost Apple se v poslední době snaží dostat i na jiné trhy, než je ten s počítači, tablety a chytrými telefony. Ze všech počítačových firem, má Apple stále tendenci dělat to nejlepší a vždy si udržet nějaké to tajemství.

Právě jedno z těchto tajemství však uniklo na internet. Uniklé zprávy naznačují, že Apple začal investovat opravdu hodně peněz a času na nabírání odborníků z automobilového průmyslu. „Pronájem“ těchto odborníků naznačuje, že se kalifornská společnost opravdu připravuje na vývoj elektrického automobilu.

Nejnovějším členem „automobilového“ oddělení společnosti Apple je Doug Betts. Ten se staral o globální kvalitu v automobilce Fiat Chrysler Cars NV až do loňského roku. Betts zatím neřekl přesně, co vlastně pro společnost Apple dělá.

Jeho profil na LinkedIn však říká, že jeho pracovní zařazení je „Operations-Apple Inc“, a že působí v San Francisco Bay Area. Nic víc se na jeho profilu však neobjevuje.

Nový projekt společnosti se podle všeho jmenuje Titan a pracuje na něm stovky lidí. Apple by ale neměl být jediný, kdo pracuje na elektrickém automobilu – Google se na trh s automobily také snaží dostat.