HomeAppleApple + BMW = nový elektromobil?!

Apple + BMW = nový elektromobil?!

Apple + BMW = nový elektromobil!

Začátkem tohoto měsíce došlo ke schůzce mezi společnostmi Apple a BMW, kde se údajně domlouvala spolupráce na novém elektromobilu. Společnost Apple chce údajně pro svůj automobil použít základy z modelové řady BMW i3.

Čerstvé zprávy od agentury Reuters  jsou takové, že společnost Apple opravdu začíná vyvíjet svůj vlastní automobil a BMW jim v tom má pomoci. Generální ředitel společnosti Apple, Tim Cook, navštívil továrnu BMW v Lipsku (Německo) již v loňském roce. Podle všeho se byl podívat na to, jak se automobil BMW i3 vyrábí. Dále také údajně „sondoval“, jak je to s výrobou skla a ostatních doplňků pro automobily.

„Apple manažeři byli ohromeni z toho, jakým způsobem jsme dokázali opustit tradiční postupy při výrobě automobilů“ dodal nejmenovaný zaměstnanec společnosti BMW.

Jestli budou do budoucna opravdu spolupracovat se zatím neví, jelikož Apple je znám tím, že si chce dělat věci po svém. Koneckonců, společnost Apple o automobilech nic moc neví, zatímco BMW ano. Uvidíme, jak se tato spolupráce bude vyvíjet. O všem vás budeme i nadále informovat.

Post Tags