HomeOstatníApple vydal nové reklamy o službě Apple Music

Apple vydal nové reklamy o službě Apple Music

Apple vydal nové reklamy pro Apple Music

Apple včera ve večerních hodinách nahrál na svůj Youtube kanál nová videa, která souvisí s hudební tématikou, kam samozřejmě spadá i služba Apple Music. Není žádnou novinkou, že Apple představil svou novou streamovací službu jako revoluční v hudebním průmyslu. Podle toho jsou tak trochu vytvořena i nově nahraná videa.

První reklama nese název „Discovery“ a je „ponořena“ do černo-bílé barvy. Vypravěč ve videu poukazuje na největší výhodu streamování hudby – a že s Apple Music máte k dispozici „tuny hudby“ po celou dobu. Dále také upozorňuje na dilema umělců, kteří potřebují získávat nové posluchače a vždy samozřejmě chtějí, aby se jejich další album prodávalo lépe, než to předchozí. A na druhou stranu prý mají posluchači potíže při objevování nové hudby – neví kde, jak, atd… služba Apple Music však tyto mezery překlenuje.

V dalších dvou reklamách vystupují umělci, o kterých jsme my v redakci nikdy neslyšeli – James Bay a Kygo. Nyní, jakmile je Apple představil ve svých videích, určitě si o nich něco zjistíme :-). Je pozoruhodné, jak člověk dokáže takto dokonalé reklamy vytvořit. Proč to takhle píšeme? Protože Apple Music funguje stejným způsobem – lidé si vytvoří seznamy skladeb a rozhlasové stanice – a hned to z nich dělá umělce.

Zde jsou další dvě videa: