HomeOstatníApple Watch 2 – „chytré“ hodinky, které se objeví v roce 2016

Apple Watch 2 – „chytré“ hodinky, které se objeví v roce 2016

Apple Watch 2 - "chytré" hodinky, které se objeví v roce 2016

Ano, Apple plánuje vytvořit druhou generaci „chytrých“ hodinek Apple Watch, samozřejmě s označením Apple Watch 2. Současný model se zatím stále u nás neprodává (krom pár obchodů, jako například Mironet), ale ve vzduchu jsou plány na další  generaci – neuvěřitelné.

Kalifornská společnost podle všeho plánuje představení nové generace Apple Watch v příštím roce – tradičním způsobem, kterým představuje nové iPhony a iPady. Zpráva, které se objevila před víkendem naznačuje, že Apple také pracuje na vylepšeném náramku – tzv. Inteligentní pásek pro Apple Watch.

Nová generace prý slibuje vylepšení sledovacích funkcí (hlavně u zdraví). Server 9to5Mac také naznačuje, že nová generace Apple Watch bude obsahovat FaceTime fotoaparát, který se bude rozhodně hodit při video-hovorech.

Koncept Apple Watch 2 – Martin Hajek

Většina majitelů chytrých hodinek Apple Watch v současné chvíli čeká na vydání WatchOS 2 – druhá generace OS, která bude podporovat instalaci nativních aplikací – tím bude značně sníženo zpomalování zařízení.

Koncept Apple Watch 2 – Martin Hajek

Samozřejmě i nadále vás budeme informovat o dostupnosti první generace a budeme přinášet čerstvé informace o připravované verzi Apple Watch 2.