HomeApple8 Apple zvěstí, které se nikdy nestaly!

8 Apple zvěstí, které se nikdy nestaly!

8 Apple zvěstí, které se nikdy nestaly

Nikdy neberte zvěsti kolem společnosti Apple jako skutečnost. Máme pro vás seznam 8 věcí (skutečností), o kterých se hodně psalo, ale ani jedna z nich se nestala.

Pojďme se na to společně podívat:

Apple kupuje Teslu

Dlouho se spekulovalo o tom, že Apple se snaží koupit Teslu. Toto „tlachání“ bylo údajně založeno na jednáních mezi společností Tesla a Apple. Opravdu nevíme, jestli zde byl nějaký pokus o převzetí společnosti, nebo jestli se „hlavy“ těchto dvou gigantů sešly, aby diskutovaly o pokroku v technologii baterií – Apple Teslu nezískal!

Apple a Jay-Z

Již v roce 2008 se hodně spekulovalo a mluvilo o tom, že Apple plánuje pro svou kampaň použít rapera Jay-Z. Mainstreamová média toto tvrzení opakovala, ale nikdy se to nestalo. Apple ovšem získal společnost Beats a tím jednoho z největších (a asi nejstarších) raperů světa – Dr. Dre.

Apple koupí Waze

Očekávání, že Apple koupí jednu z nejlepších mapovacích a navigačních aplikací, Waze, bylo zklamáním. Tuto aplikaci totiž koupila společnost Google. To ovšem neznamená, že se o to Apple nepokusil – jen nikdy nedošlo k nákupu.

Apple TV

Pověst, že Apple TV bude definitivně pohřbena, je opět mylná. Apple má totiž velký zájem o televize – což možná zjistíme již letos v září, kdy má společnost představit novou generaci Apple TV.

Blu-ray pro Mac

Navzdory všem pověstem, Apple nikdy neumístil Blu-ray přehrávače do žádného z Maců.

Apple kupuje Twitter

Před pouhými 6-ti lety se prohlašovalo, že Apple plánuje koupit Twitter – to byla věta, který byla v tuto dobu v módě. Společnost Apple dokonce nabídla 700 milionů dolarů, ale Twitter nabídku odmítl a zůstává dál nezávislý.

Apple představí svůj Netbook

Teď si asi říkáte, proč by to dělal? K čemu? Dnes již Apple tuto variantu zcela zavrhl, ale v roce 2009 se hodně spekulovalo o tom, že bude zavedena zcela nová kategorie produktů – NetBook. Namísto toho ovšem Apple tuto myšlenku zničil a v roce 2010 představil iPad – díky bohu za to 🙂

Pruhované iPody

ThinkSecret v prosinci roku 2003, řekl a potvrdil, že Apple oznámí nové kapesní velikosti iPodů – s řadou nových kapacit a barev a dokonce budou pruhované. U cen se čekalo, že klesnou pod 100 dolarů. Apple ovšem překvapil a představil barevný iPod Nano (žádné pruhy) a cena se pohybovala kolem 250 dolarů – o pouhých 50 dolarů méně, než standardní a původní ceny.

Post Tags