HomeiPhoneiPhone 6S přinese 12Mpx fotoaparát, přední blesk a 4K video

iPhone 6S přinese 12Mpx fotoaparát, přední blesk a 4K video

iPhone 6S přinese 12Mpx fotoaparát, přední blesk a 4K video

Za pár dní Apple konečně představí nový iPhone 6S a je tedy přirozené, že se na internetu objevuje více a více informací o tom, co nový iPhone bude obsahovat a jakých vylepšení se dočká. Pojďme se společně podívat na to nejzásadnější.

Je prakticky potvrzeno, že nový iPhone 6S nabídne 12Mpx fotoaparát, který bude schopen nahrávat videa ve 4K. Další novinkou bude také přidání blesku pro přední FaceTime kameru.

Modely iPhone 6S a 6S Plus tak budou prvními modely, které budou schopné nahrávat video v plném rozlišení 4K a jedny z prvních telefonů na trhu s takovými schopnostmi. Výhodou 4K nahrávání videa je samozřejmě zajištěná kompatibilita s nejnovějšími televizory, zlepšená stabilita a jas, stejně jako výhody v průběhu editace videa.

Čtěte také: iPhone 6S: Vše co o novém modelu potřebujete vědět!

Kromě nového hardwaru pro zadní fotoaparát, se velké změny dočká také přední FaceTime kamera. Kromě modernizovaného čidla pro kvalitnější videohovory a selfie fotky, přidá Apple podporu předního blesku. Dokonce by přední kamera mohla zvládat natáčení Slow-Motion v kvalitě 720p.

Kromě reorganizovaného kamerového systému, bude nový iPhone 6S a 6S Plus vybaven Force Touch diplejem, který bude pracovat s gesty v systému iOS 9, dočkáme se také nových tapet pro vylepšení uživatelského rozhraní, rychlejší procesor A9 s lepší grafikou pro hraní her a zobrazování video obsahu.

Čtěte také: Stáhněte si nové tapety pro iOS 9

Nové produkty Apple plánuje představit 9.září. Toto datum je nyní již oficiálně potvrzené a teď už stačí jen čekat.

Čtěte také: Apple konečně potvrdil termín příští konference a začal rozesílat pozvánky!