HomeTV & WatchNová Apple TV „se zaměří na hry“

Nová Apple TV „se zaměří na hry“

Nová Apple TV "se zaměří na hry"

Před každou Apple konferencí, v posledních dvou letech, je vždy na internetu spousta zvěstí o nové verzi Apple TV – a pokaždé se tyto zvěsti ukázali jako nepravdivé. Nyní, více než 3 roky poté, co Apple představil současnou generaci Apple TV to vypadá, že letos se skutečně nové verze dočkáme.

Server New York Times obdržel informace o tom, že nová Apple TV skutečně bude představena tento týden ve středu a přinese s sebou opravdu velké změny – především v oblasti her. Informace totiž naznačují, že nová Apple TV přijde s dálkovým ovladačem, který bude fungovat například jako Wii – tzn., že budete moci stahovat, ale hlavně hrát dostupné hry.

Čtěte také: Uniklé informace o nové generaci Apple TV

Aktuální generace Apple TV je zaměřena pouze na streamování médií + jsou zde přednastavené (stažené) aplikace od společnosti Apple – jako například Netflix a Youtube. V současné době nejsou vůbec žádné hry pro Apple TV. Což je tak trošku škoda!

Čtěte také: Apple může zahájit výrobu vlastních televizních pořadů a filmů

Všechno novinky budou důkladně představeny ve středu (9.září), na konferenci v San Franciscu. Kromě nové Apple TV společnost také představí nový iPhone a další novinky. Zůstaňte s námi – budeme vás i nadále informovat.

Post Tags