HomeiPhone6 věcí, které budete u iPhone 6S / 6S Plus milovat!

6 věcí, které budete u iPhone 6S / 6S Plus milovat!

6 věcí, které budete u iPhone 6S / 6S Plus milovat!

Vzhledem k tomu, že celý svět momentálně porovnává nové modely iPhone, mysleli jsme si, že bychom mohli napsat 6 oblíbených věcí, které si u nových modelů opravdu zamilujete.

Design (iPhone 6S / 6S Plus)

Apple téměř každý rok mění design u nových modelů iPhone, ale letos je skutečnost taková, že nový iPhone 6S vypadá úplně stejně, jako iPhone 6. To tedy znamená, že pokud vlastníte iPhone 6 / 6 Plus, tak nebudete muset prodávat příslušenství, které jste si pracně nakoupili.

Apple dokonce doplnil své příslušenství o nové dokovací stojany, které jsou barevně sladěny s barvami všech iPhonů. Tyto stojany si tak můžete pořídit i pro svůj stávající iPhone.

Kamera

Nový iPhone nabídne kompletně vylepšený fotoaparát, který letos v počtu megapixelů vystoupal na hodnotu 12 – což je z původních 8MP opravdu skok.

Nejen že budete moci pořizovat lepší fotografie, ale dokonce budete moci natáčet videa v kvalitě 4K. Selfie fanoušci zase na druhou stranu ocení přidání předního blesku (Retina Flash), který zvýší intenzitu displeje až na trojnásobek – oproti normálnímu jasu. Fotografie pořízené předním fotoaparátem tak budou při špatném osvětlení vypadat ještě lépe. Přední HD FaceTime kamera nyní nabízí 5MP.

Nový iPhone 6S = Rychlejší připojení

Apple nový iPhone představil jako ideální telefon pro mezinárodní roaming, a to proto, že nabízí o mnohem rychlejší LTE, než většina smartphonů na trhu.

Společnost se ovšem u LTE nezastavila a vylepšila také připojení na Wifi. Nová wifi anténa podporuje rychlost až 866 Mb/s.

Procesor

Nový iPhone pohání procesor A9, který se prý tváří jako absolutní bestie :D.

Kromě toho, že je schopen pojmout 4K videa, dokáže také plynule využívat technologii 3D touch, která ve spojení s Retina displejem dodá ještě lepší požitek z ovládání telefonu. Hraní her tak bude zase o něco příjemnější.

Touch ID nové generace

Apple také aktualizoval čtečku otisků prstů Touch ID, která je nyní dvakrát rychlejší a lépe reaguje na přiložení vašeho prstu.

iOS 9 ve spojení s iPhone 6S

Na závěr samozřejmě přichází nový systém iOS 9, který bude k dispozici příští týden (16.9.2015). Systém bude samozřejmě dostupný pro všechny modely iPhone, ale iPhone 6S bude první model, který bude mít systém iOS 9 již od rozbalení. S příchodem nového systému očekávejte lepší zabezpečení, funkčnost a lepší životnost baterie + samozřejmě spoustu dalších novinek.

Hoši z Apple na MAX hovoří o nově představených produktech ve svém dalším videu: