HomeOstatníV Irsku, Dánsku a Rakousku budou 25.září k dispozici Apple Watch, v ČR stále nic!

V Irsku, Dánsku a Rakousku budou 25.září k dispozici Apple Watch, v ČR stále nic!

V Irsku, Dánsku a Rakousku budou 25.září k dispozici Apple Watch, v ČR stále nic!

Chytré hodinky Apple Watch se koncem tohoto měsíce dostanou do všech apple retail obchodů v USA a kalifornská společnost představila další země, kde se hodinky začnou koncem měsíce prodávat. V České republice se jich zase nedočkáme.

Apple dnes ráno aktualizoval své stránky, kde oznámil dostupnost v Rakousku, Dánsku a Irsku. Do všech zmíněných zemí se chytré hodinky Apple Watch dostanou koncem tohoto měsíce (25.září).

Toto datum je také zajímavé tím, že Apple začne prodávat nový iPhone 6S a iPhone 6S Plus – jedná se o první počáteční vlnu (12 zemí). Za zmínku také stojí, že ani jedna z výše jmenovaných zemí není v první vlně prodejů nových iPhone.

Čtěte také: Seznam novinek v iOS 9

Apple také na konci července začal prodávat Apple Watch v dalších zemích: Nový Zéland, Rusko a Turecko, ale kde je ČR? V České republice si budeme muset na hodinky zřejmě nějakou dobu ještě počkat. Podle všeho je největší problém v tom, že u nás není Apple Store a Apple (Retail) prodejci nejsou na hodinky připraveni – nemají k dispozici potřebné stojany a zabezpečení pro Apple Watch.

Čtěte také: Jak vypadá a funguje rozdělení obrazovky (Split view) v OS X EL Capitan

Jak to tak vypadá, tak se hodinek u nás ještě dlouho nedočkáme – možná, že ani na konci roku. Tak snad k nám dorazí rychleji druhá generace Apple Watch :-).

Post Tags