HomeiPhoneApple se chystá udělat velkou změnu u iPhone, která způsobí CHAOS

Apple se chystá udělat velkou změnu u iPhone, která způsobí CHAOS

Apple se chystá udělat velkou změnu u iPhone, která způsobí CHAOS

Většina z vás si bude pamatovat dobu, kdy Apple změnil tvar nabíječky u iPhone a všichni řekl: WOW! Vypadá to, že Apple takovou podobnou změnu chystá znovu.

Apple má údajně v plánu nějaké velké změny v dolní části svého nejprodávanějšího zařízení, kterým je iPhone.

Ve společnosti Apple „zdánlivě nikdy nekončí úpravy a vylepšení generací iPhone“. Apple se vždy snaží, aby jejich nova vlajková loď byla tenčí a lehčí.

Čtěte také: Jaké to je používat nový iPhone 6S?!

Port na sluchátka, který má šířku 3,5mm, je nyní nejširším portem u iPhone. Tato část nebyla nikdy upravena, ale to by se mělo brzy změnit.

Americký patent, který byl kalifornské společnosti udělen odhaluje, že si Apple nechal patentovat portu na sluchátka, který bude mít rozměr 2mm.

Technologie se jmenuje „D Jack“ a jedná se o nový port, který má průměr pouhé 2 mm, což je oproti stávajícím 3,5 mm opravdu značný rozdíl. Apple podle všeho plánuje tuto novou technologii zavést u příští generace iPhone, zřejmě s označením iPhone 7.

Každý, kdo bude v budoucnu chtít použít klasická sluchátka EarPods, bude pravděpodobně potřebovat adaptér, se kterým bude zařízení trošku těžkopádné.

No, určitě se máme na co těšit. Nyní se však celý svět připravuje na zahájení prodeje nových modelů iPhone 6S a 6S Plus a co bude příští rok, je stále neznámé.

Post Tags