HomeAppleZahájení prodeje nového iPhone 6S a 6S Plus opět doprovázejí dlouhé fronty

Zahájení prodeje nového iPhone 6S a 6S Plus opět doprovázejí dlouhé fronty

Dnes byl téměř po celém světě zahájen prodej nového iPhone 6S a 6S Plus a jako každý rok, tak i letos jsou před obchody obrovské fronty.

Téměř všechny obchody dnes otevřely své brány v 8:00 a lidé netrpělivě čekají dlouhé fronty na nové modely iPhone. Někteří před obchodem stanovali, jiní zase poslali místo sebe svého robota. Ano, slyšíte správně, robota.

Všechny modely, které byly dostupné v online obchodě, jsou již vyprodané a zákazníci, kteří chtějí jeden z nových modelů, si musí vystát dlouhé fronty. Jedna ze zákaznic dokonce pro nový iPhone poslala svého robota, který vypadá stejně, jako v seriálu Teorie velkého třesku, kdy Sheldon Cooper za sebe vyslal svého robota do práce a sám ležel v posteli.

Apple začal nový model prodávat v těchto zemích: Austrálie, Kanada, Čína, Francie, Německo, Hongkong, Japonsko, Nový Zéland, Puerto Rico, Singapur, Velká Británie a samozřejmě USA. Česká republika možná bude až v druhé vlně prodejů.

Kua Lin Li (Thajsko) spal celou noc ze čtvrtka na pátek pod deštníkem.

Marcus Barsoun (Sydney), čelil dešti tak, že celou noc seděl pod deštníkem a byl mezi prvními zákazníky, kteří si koupí nový iPhone.

Více než 50 lidí stanovalo přímo před Apple obchody