HomeAppleJan Tůma o společnosti Apple a Stevu Jobsovi – v pořadu Střepiny

Jan Tůma o společnosti Apple a Stevu Jobsovi – v pořadu Střepiny

V neděli 4.10.2015 byla odvysílána reportáž na téma: Apple a Steve Jobs (v pořadu Střepiny), kde hovořil také spoluzakladatel stránky AppleHelp.cz a Nezávislý Apple konzultant – Jan Tůma.

Dne 5.října 2011 svět obletěla zpráva o tom, že zemřel jeden z největších vizionářů a spoluzakladatel společnosti Apple, Steve Jobs. Na jeho počest bylo napsáno několik článků, ale také natočeno několik reportáží, kde si všichni mohli zavzpomínat na to, jaký úžasný člověk Jobs byl a jak se společnosti Apple daří po jeho odchodu. V této souvislosti byla také natočena reportáž do pořadu Střepiny (TV Nova), kde si Eva Klementová připravila, společně s Janem Tůmou (Nezávislý Apple konzultant), reportáž na téma: Apple bez Steva Jobse – a nejen to.

Čtěte také: Přesně před 4 lety nás opustil jeden z největších vizionářů, Steve Jobs

Celá reportáž začíná v čase: 14 minut a 25 vteřin a dozvíte se něco o revolučních produktech, které Steve Jobs představil světu, ale také jak si společnost vede bez svého kapitána. Dále se také dozvíte jaké revoluční produkty společnost představila po jeho smrti, ale také co nového nás může v budoucnosti čekat. Celou reportáž si můžete přehrát po kliknutí na obrázek níže.

IMG_0733