HomeiPhoneJak docílit blesku u přední iPhone kamery, aby výsledek vypadal jako u iPhone 6S (Retina Flash)

Jak docílit blesku u přední iPhone kamery, aby výsledek vypadal jako u iPhone 6S (Retina Flash)

Získání perfektní „selfie fotky“ je pro některé lidi velmi důležité. Vaše fotografie by ovšem neměla být omezena špatným osvětlením.

Apple při představení nového iPhone 6S a 6S Plus představil funkci, při které se obrazovka chová prakticky jako blesk a výsledná fotografie pak vypadá, jako by byl u přední kamery skutečně použit blesk. Nová funkce se jmenuje Retina Flash, která díky vlastnímu zobrazovacímu čipu dokáže displej „rozzářit“ natolik, že výsledná fotografie je ještě jasnější.

Ale co mají dělat lidé, kteří nemají nejnovější generaci iPhone a chtějí také pořizovat skvělé „selfie fotky“?

Jak získat iPhone 6S Selfie Blesk na jakémkoliv iPhone

  1. Přejděte do App Store a vyhledejte aplikaci: „Take Selfies FREE
  2. Nebo napište příkaz: take selfies free .. a tuto aplikaci si stáhněte
  3. Po stažení si aplikaci otevřete. Aplikace je bohužel ZDARMA, takže sem tam se v ní objeví bannerové reklamy

Aplikace nabízí časovač, takže po kliknutí v rohu máte k dispozici 3 sekundy, takže se ještě můžete rychle zkrášlit.

Jakmile tedy v rohu kliknete na časovač a uplynou 3 sekundy, obrazovky zabliká a rozsvítí vaší výslednou fotografii. Vezměte prosím na vědomí, že jas tohoto blesku je založen na jasu displeje. Čím nižší je zobrazovací jas, tím nižší je intenzita blesku. Před použitím aplikace je potřeba nastavit JAS NA MAXIMUM.

Snad se vám bude výsledná fotografie líbit. Samozřejmě, že to není stejné jako dodávaná technologie společnosti Apple (v nových iPhone) – zde je totiž k dispozici speciální zobrazovací čip a výsledná fotografie pak vypadá ještě lépe. Pokud tedy chcete ještě lepší „selfie fotky“, budete si muset pořídit nový iPhone 6s nebo 6s Plus.