HomeAppleČeský iLoveServis se stal partnerem sítě prodejen DATART

Český iLoveServis se stal partnerem sítě prodejen DATART

Český iLoveServis se stal partnerem sítě prodejen DATART

Rychle rostoucí renomovaný servis opravující nejen značky Apple, ale také Lumia, Samsung nebo HTC si, po otevření nových poboček na Moravě, připsal další triumf. V letošním roce začne servisovat rozbité mobilní telefony nebo tablety i pro nadnárodní „kolos“, společnost DATART.

Ještě před necelým rokem a půl neexistovali. Během několika měsíců se skupina ambiciózních manažerů v čelem s šéfem Asociace elektronického kouření, Adamem Pavelkou, vydala cestou profesionálního přístupu při opravě mobilních telefonů a tabletů. Značka iLoveServis se poprvé objevila v Galerii Nové Butovice, na periferii Prahy. Dnes má tato síť pobočky po celé republice. Letos v létě byly otevřeny například pobočky v ostravském obchodním centru Avion nebo v brněnské Vaňkovce. Velice oblíbená je například i pobočka v pražském obchodním centru Flóra.

„Na rozdíl od garážových projektů a servisů nevalné kvality, které kolikrát připomínají spíše zastavárnu s pochybným zbožím, jsme se rozhodli vsadit na koncept seriózních autorizovaných servisů v nákupních centrech,“ říká majitel sítě Adam Pavelka.

Díky proklientskému přístupu, na kterém si zakládáme, se k nám zákazníci neustále vrací a co si budeme povídat, prim hraje také výrazně nižší cena,“ dodává Pavelka s úsměvem a vysvětluje kouzlo úspěchu své firmy. To tkví především v unikátní technologii výměny skla, kdy se v případě prasknutí displaye, na rozdíl od ostatních servisů, nemění celý display, ale pouze samotné sklo. Cena opravy je tak až o 50% výhodnější oproti konkurenci.

Druhou a neméně podstatou úspěchu firmy je příjemný vzhled poboček a profesionální zákaznický servis, kterého si zákazníci pochvalují. Vzhledem k vysokým pořizovacím cenám nových telefonů je také novým trendem si svůj vysněný smartphone nechat opravit. „Letos v létě jsem si při grilování rozbil display na svém služebním Samsungu. Kamarád mi doporučil servis na Flóře a musím přiznat, že mě rychlost opravy, přístup i krása slečny, která mě obsluhovala na recepci, velmi uchvátily, svěřuje Lukáš Vinkl z Berouna.
Takto revoluční technologie a šikovnost techniků iLoveServisu nemohla přijít bez povšimnutí ani u velkých společností. Od letošního podzimu iLoveServis opravuje veškeré opravitelné displaye i pro obchodní síť Datart, která má 42 poboček v Čechách i na Slovensku.

Více informací o servisu naleznete na jejich stránkách: www.iloveservis.cz a Facebooku.