HomeAppleApple na konci měsíce vypne službu Beats Music – definitivně!

Apple na konci měsíce vypne službu Beats Music – definitivně!

Apple koncem měsíce vytáhne zásuvku službě Beats Music, jelikož se chce zaměřit na Apple Music a Beats 1. Bylo jen otázkou času, kdy se uživatelé budou muset s touto službou rozloučit.

Vypnutí služby je plánované na konec tohoto měsíce (30.listopadu), jak již bylo informováno na oficiální stránce podpory Beats – tento čtvrtek.

Snímek obrazovky 2015-11-13 v 10.10.57

Zde je celá zpráva:

Beats Music končí 30.listopadu a Vaše předplatné bude zrušené, ale budete moci své výběry a preference přesunou do služby Apple Music – hned teď!

Všechny výhody, které nabízela služba Beats Music budou k dispozici i v Apple Music – uživatelé dostanou lepší doporučení, na základě výběru interpretů a žánrů. Společnost také na svých stránkách poskytuje podrobný návod na přechod na Apple Music. V úterý Apple také uvedl, že pozastavil možnost získat další předplatné pro Beats Music a doporučuje všem uživatelům, aby přesunuli své předplatné do služby Apple Music.

Pokud jste službu Apple Music ještě nevyužili, dostanete při první registraci 3 měsíce zdarma.

CEO společnosti Apple, Tim Cook minulý měsíc prohlásil, že Apple Music má již 15 milionů uživatelů a z toho 6,5 milionu je platících, zatímco 8500000 uživatelů je stále v bezplatném období.

Aplikace a služba Beats Music nebyla v ČR zatím dostupná a jak to tak vypadá, ani se jí nedočkáme – nyní je to potvrzené.

Post Tags