HomeTV & WatchApp Store v Apple TV nyní nabízí 7 nových kategorií – nově zde najdete vzdělání, sport, zdraví a zprávy

App Store v Apple TV nyní nabízí 7 nových kategorií – nově zde najdete vzdělání, sport, zdraví a zprávy

Apple nedávno představil a začal prodávat novou generaci Apple TV, která získala podporu aplikací třetích stran, takže v nové generaci je konečně k dispozici obchod s aplikacemi (App Store) a od dnešního dne zde najdete další kategorie aplikací – Hurá!

Jakmile Apple začal novou Apple TV prodávat a my jsme měli tu možnost ji otestovat, řekli jsme si, že aplikací není stále ještě tolik, abychom mohli říci: ANO, nová Apple TV rozhodně stojí za to a nabízí „mraky“ aplikací! To se však dnešním dnem mění.

V App Store již nejsou k dispozici jen hry a zábavné aplikace, ale také aplikace z oblasti vzdělávání, zdraví, životního stylu, zpráv a sportu.

Zobrazení nových kategorií nevyžaduje žádnou aktualizace, ale možná budete muset vynutit ukončení aplikace App Store a znova ji spustit.

Stejně jako každý rok, tak i tento se Apple zaměřil na jeden ze svých nových produktů a ten zahrne do své celosvětové reklamní kampaně. Letos jsou kampaně postavené právě na nové generaci Apple TV. Bilboardy jsou k vidění v amerických městech, jako je Beverly Hills, Boston, Los Angeles, New York a San Francisco.

Počet nových aplikací v App Store pro Apple TV rozhodně každým dnem poroste a všichni se tak můžeme těšit na ještě zajímavější obsah. Vánoce mají také vývojáři, jelikož mají opět další prostor pro své kreativní nápady.

Post Tags