HomeiPadJak rychle SMAZAT více obrázků (příloh) ve zprávách

Jak rychle SMAZAT více obrázků (příloh) ve zprávách

Textové zprávy se staly jednou z nejspolehlivějších forem komunikace. S možností posílat emotikony, hlasové zprávy, videa a fotografie, jsou textové zprávy někdy nejlepším způsobem, jak komunikovat se svými přáteli a rodinou. Vzhledem k tomu, že můžete jednoduše posílat obrázky a videa, někdy zapomínáme, že tyto položky zabírají místo na našich zařízeních. Naštěstí se tyto položky mohou jednoduše odstranit ze všech zařízení, aniž byste museli vymazat celou konverzaci.

Jak na to?

Kdykoli budete posílat jakýkoliv typ multimediálního obsahu pomocí zpráv, ve skutečnosti tyto přílohy zůstávají ve zmíněné zprávě jak ve Vašem zařízení, tak v zařízení toho, komu zprávu posíláte. Pokud tento obsah chcete vymazat, postupujte podle následujícího návodu.

  1. Otevřete si Zprávy a vyberte konverzaci, ve které chcete vymazat přílohy (video, foto, audio,…)
  2. V konverzaci klikněte vlevo nahoře na Podrobnosti a dole uvidíte přílohy, které jste si s tímto kontaktem vyměnili
  3. Podržte prstem na jedné z příloh klikněte na Další…
  4. Nyní můžete vybrat více příloh najednou a po kliknutí na ikonu koše, v pravém dolním rohu, je pak můžete smazat

Jak rychle smazat více obrázků ve zprávách

Apple pomoc a poradenství v ČR

Pokud potřebujete poradit, můžete se obrátit na Apple odborníky v České republice, kteří Vám rádi se vším pomůžou. Například Jan Tůma – Nezávislý Apple konzultant, nebo Applepomoc.cz | info@applepomoc.czMůžete se na ně obrátit opravdu se vším, co nějak souvisí s Apple produkty a službami.