HomeTV & WatchApple představil nejlepší aplikace pro Apple TV – vyzkoušet si je můžete už teď!

Apple představil nejlepší aplikace pro Apple TV – vyzkoušet si je můžete už teď!

Apple představil nejlepší aplikace pro Apple TV

Apple v září tohoto roku vypustil do světa novou Apple TV ve stejné době, kdy spatřil světlo světa také nový iPhone 6s. Apple TV je vlastně „inteligentní set-top box“, který si můžete koupit na stránkách společnosti, popřípadě u autorizovaných prodejců (APR prodejců). Jakmile si novou Apple TV pořídíte, budete přemýšlet nad tím, které aplikace stáhnout a používat.

Apple zveřejnil seznam nejlepších aplikací pro Apple TV a výsledek je následující:

Netflix (ZDARMA)  – aplikace, která slouží jako zdroj televizních pořadů a filmů, z pohodlí Vašeho domova. V současné době stále není tato aplikace podporována v ČR.

Youtube (ZDARMA) – Google představil světoznámou aplikaci pro Apple TV. Můžete si tak jednoduše přehrávat a nahrávat video-obsah z Vašeho gauče a s pomocí dálkového ovladače.

Hulu (ZDARMA – pouze v USA) – podobná služba, jako je Netflix a lidé stále neví, která z těchto služeb je lepší a která horší – asi záleží na každém z nás. V ČR ovšem stále není aplikace Hulu k dispozici 🙁

WatchESPN (ZDARMA) – výborná streamovací služba pro všechny sportovní nadšence a fanoušky. Poskytuje přístup k 24/7 živému sledování z kanálů: ESPN, ESPN2, ESPN3, ESPNU, SEC Network, SEC sítě Plus, ESPNews, ESPN Deportes, atd

Showtime (ZDARMA – pouze v USA) – podobně jako HBO, tak teď i Showtime nevyžaduje „kabelový úpis“, ale musíte předem zaplatit poplatek za používání a pak máte k dispozici celý katalog s obsahem

HBO NOW (ZDARMA – pouze v USA) – HBO bylo poprvé spuštěno počátkem roku 2015 na ještě staré Apple TV, ale nyní je k dispozici pro novou verzi, v podání HBO NOW. Bude potřeba zaplatit poplatek a pak můžete v klidu sledovat oblíbené seriály a filmy.

Sing! Karaoke (ZDARMA) – Tato aplikace udělá z Vaší televize „karaoke stroj“, s více než 100.000 skladbami –  takže máte z čeho vybírat!

Gilt (ZDARMA) – pomocí této aplikace můžete nakupovat módní doplňky přímo z Vašeho televizoru.

Funny or Die (ZDARMA) – známá video platforma, která se stará o dobrou náladu všech fanoušků, je nyní k dispozici na Apple TV

Periscope (ZDARMA) – live-streamovací aplikace od Twitteru je nyní k dispozici na Apple TV. Můžete tak jednoduše sledovat živá videa z celého světa.

Airbnb (ZDARMA) – web, který Vám umožní vybrat si a rezervovat místo k pobytu, když budete cestovat, nyní nabízí aplikaci pro novou generaci Apple TV.

Yummly (ZDARMA) – bezplatná aplikace pro vyhledávání a nakupování potravin. V ČR tato aplikace bohužel nefunguje na 100% 🙁

Madefire (ZDARMA) – aplikace, která v sobě uchovává několik komiksy a nabízí je všem uživatelům. Můžete si jednoduše komiksy prohlížet pomocí pohybových i zvukových efektů.

Zova (ZDARMA) – Jedná se o fitness aplikace, pomocí které můžete snadno a jednoduše trénovat. Můžete procházet různé typy cvičení, včetně jógy a břišních cviků.

Apple pomoc a poradenství v ČR

Pokud potřebujete poradit, můžete se obrátit na Apple odborníky v České republice, kteří Vám rádi se vším pomůžou. Například Jan Tůma – Nezávislý Apple konzultant, nebo Applepomoc.cz | info@applepomoc.czMůžete se na ně obrátit opravdu se vším, co nějak souvisí s Apple produkty a službami.

Post Tags