HomeiPad7 placených aplikací pro iOS, které jsou dnes ZDARMA (ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK VŠEM)

7 placených aplikací pro iOS, které jsou dnes ZDARMA (ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK VŠEM)

Tým Applehelp.cz Vám přeje šťastný nový rok! Dnes máme poslední den roku 2015, takže je jasné, že spoustu vývojářů nabídne své aplikace zdarma. Tak jsme se rozhodli, že pro Vás připravíme seznam 7 aplikací, které jsou pouze dnes zcela zdarma a stojí za to. Jakmile si aplikace stáhnete a vyzkoušíte, můžete se naplno věnovat dnešním oslavám a přivítat tak NOVÝ ROK 2016. Užívejte, slavte a dávejte na sebe pozor :-).

Blue Sky Weather

Původní cena je 0,99$. Jedná se o pokročilou aplikaci pro předpověď počasí a je k dispozici i pro Apple Watch. Stahovat můžete zde

Runtastic PRO

Dosáhněte svých cílů ve fitness a zdraví, pomocí této aplikace. Normálně aplikace stojí 4,99 $. Dnes je zdarma! Stahovat můžete zde

SkipBleach

Jedná se o aplikaci, která Vám umožní přidat „Skip Bleach“ efekt do Vašich fotografií. Pokud nevíte, co tento efekt způsobí, aplikaci si jednoduše vyzkoušejte – jelikož je dnes ZDARMA :-). Normálně aplikace stojí 0,99$. Stahovat můžete zde

InstantRepost Pro

Pomocí této aplikace budete moci jednoduše sdílet fotografie a videa Vašich přátel na Instagramu. Jednoduše si ji vyzkoušejte – jen dnes je ZDARMA. Normálně aplikace stojí 1,99 $. Stahovat můžete zde.

AirFox HD

Vzpomeňte si na své dětství a zahrajte si tuto legendární hru. Pokud jste ji nehráli, zeptejte se svého otce, zda ji zná 🙂 určitě ano. Normálně tato aplikace stojí 2,99 $. Stahovat můžete zde.

iScan PRO

Tato aplikace promění Váš iPhone/iPad/iPod Touch v plnohodnotný skener. Normálně aplikace stojí 4,99$. Stahovat můžete ZDARMA zde.

Work Time

Tato aplikace promění Váš iPhone v nejlepší stolní hodiny. Budete tak jednoduše vědět, kolik času trávíte ve škole a v práci. Normálně aplikace stojí 1,99 $. Stahovat můžete zdarma zde.

 

Post Tags