HomeiPhoneNový iPhone podle všeho nabídne 256GB úložiště a lepší baterii. A co dál?

Nový iPhone podle všeho nabídne 256GB úložiště a lepší baterii. A co dál?

Nový iPhone podle všeho nabídne 256GB úložiště a lepší baterii. A co dál?

Postupně se na internetu začínají objevovat spekulace a informace o nově připravovaném modelu iPhone. Podle všeho bude tato nová „vlajková loď“ kalifornské společnosti vybavena 256GB úložištěm a také lepší baterií – což bude znamenat delší výdrž (pravděpodobně). Co však nabídne dalšího?

Tyto informace pochází z čínských zdrojů, kde je mimo jiné uvedeno, že tyto informace poskytl přímo hlavní dodavatel společnosti Apple. Nový iPhone také podle všeho bude k dispozici ve stejných velikostech (4.7 a 5.5 palce), ale s velkými „upgrady“ pod kapotou. Je ovšem zajímavé pozastavit se nad možností 256GB úložiště. Mnozí tvrdí, že Apple konečně opustí 16GB provedení a jako základ se bude nabízet 64GB, dále bude 128GB a nově 256GB (kdo ví).

Nový iPhone se samozřejmě dočká i dalších změn, jako například: odstranění konektoru na sluchátka, odolnost proti vodě, rychlejší procesor A10 a bezdrátové nabíjení. Baterie, která bude použita, bude podle všeho velikosti 3100 mAh, která bude o skoro 13% větší, než baterie v iPhone 6 Plus. To bude znamenat lepší výdrž na baterii – což je oproti iPhone 6s a 6s Plus opravdu impozantní. Dlouho se také spekulovalo o tom, že bude nový iPhone vybaven Amoled displejem. Toto tvrzení bylo již nedávno vyvráceno.

Podle všeho se také dočkáme kompletního přepracování designu. Nový iPhone tak nemusí být jen tenčí, ale také mohou zmizet podivné pruhy na zadní straně telefonu (například).

Nechme se však překvapit, jak bude nový model chytrého telefonu od společnosti Apple vypadat. Představení nového iPhone se očekává na podzim letošního roku.

Post Tags