HomeAppleApplePomoc.cz – Nový český projekt, který se stará o Vaše Apple Produkty

ApplePomoc.cz – Nový český projekt, který se stará o Vaše Apple Produkty

Apple Pomoc

Minulý rok byl oficiálně spuštěn projekt applepomoc.cz, který si klade za cíl spojit profesionály ve svém oboru, s běžnými uživateli.

facebook-button

Počet uživatelů „jablečných produktů“ každým dnem rapidně stoupá a většina lidí nemá čas hledat informace na internetu a učit se ovládat své produkty samostatně. Někteří zase hledají odborný servis, jelikož jejich zařízení nefunguje tak jak má. Jedním z hlavních důvodu založení tohoto projektu je poskytnout kompletní Apple podporu pro všechny uživatele. Pokud tedy vlastníte iPhone, iPad, Mac, nebo jiné Apple zařízení a hledáte servis, příslušenství, poradenství, nebo dokonce iPad půjčovnu, tým ApplePomoc.cz je připraven se vším poradit.

#ApplePomoc

Fotka zveřejněná uživatelem Apple Pomoc (@applepomoc),

Spojení s těmi nejlepšími a vše na jednom místě

Projekt se stará o spojení nabídky s poptávkou a zajištění dokonalého servisu a odborné pomoci pro všechny, kdo o to požádají. Nezáleží na tom, z jaké části ČR pocházíte, jelikož se dokážou postarat opravdu o každého. Nemusíte tak vysedávat na internetu a zdlouhavě hledat pomoc. Stačí napsat na ApplePomoc.cz, kde o Vás bude postaráno.

Jan Tůma: Zakladatel & Majitel stránky ApplePomoc.cz

Projekt ApplePomoc.cz jsem založil z jednoho prostého důvodu: Spojit profesionály ve svém oboru, s běžnými uživateli„. Pokud tedy vlastníte některé Apple zařízení, poradit Vám může nejen Honza, ale i další odborníci, kteří se zaměřují na produkty společnosti Apple. Honza chce pomocí tohoto projektu docílit, že každý „jablečný uživatel“ bude vždy nejen informován o tom, jak jeho zařízení lépe využít, ale také kde si ho nejlépe nechat opravit, popřípadě jaké příslušenství a kde pořídit. twitter_logo

  #ApplePomoc www.applepomoc.cz #Jobs #czech #prague #brno #ostrava #plzen #pomoc   Fotka zveřejněná uživatelem Apple Pomoc (@applepomoc),

Stačí je kontaktovat a oni vše vyřeší

Mezi služby, které pro Vás dokážou zajistit, patří: individuální a odborné konzultace, spolehlivý servis, výběr vhodného příslušenství, Apple půjčovna a mnohem více. Celkově pokud to shrneme, tak se na ně můžete obrátit se vším, co se týká Apple produktů a služeb.

Jsou tu pro Vás. Jen je kontaktovat.

Stránky projektu: www.applepomoc.cz

Facebook: ApplePomoc.cz

Twitter: ApplePomoc

Instagram: ApplePomoc

Email: info@applepomoc.cz

Post Tags