HomeiPhoneV iOS 9.3 uvidíte, kolik dat jste vyčerpali prostřednictvím Asistenta Wi-Fi (pokud už nemáte funkci vypnutou)

V iOS 9.3 uvidíte, kolik dat jste vyčerpali prostřednictvím Asistenta Wi-Fi (pokud už nemáte funkci vypnutou)

Nová beta verze mobilního operačního systému iOS, s označením 9.3, s sebou přináší řadu novinek, mezi které patří noční režim, ale také je zde řada malých vylepšení, kterých si uživatel na první pohled asi nevšimne. Mezi největší novinky bezpochyby také patří statistiky, které jsou k dispozici u funkce Wi-Fi asistent. Tato funkce se stará o přepnutí z Wi-Fi připojení (pokud je pomalé) na mobilní. Ne ve všech případech je to dobrá funkce.

U této funkce jsou nyní již zmíněné statistiky, které Vám ukážou, kolik dat jste prostřednictvím Wi-Fi asistenta vyčerpali. Jakmile bude verze iOS 9.3 uvolněna pro veřejnost, tuto novinku najdete v Nastavení > Mobilní data a ve spodní části uvidíte Asistent Wi-Fi a přímo pod touto funkcí již zmíněné statistiky.

Pokud nemáte funkci vypnutou, doporučujeme ji vypnout. Pečlivě jsme tuto možnost testovali a došli jsme k závěru, že jakmile je připojení na Wi-Fi je trošku pomalé, automaticky přepne na mobilní data. Vám pak může brzy dorazit zpráva o vyčerpání FUP limitu a pokud si navýšíte velikost připojení k internetu, může Vám pak přijít zajímavý účet za telefon. Naše doporučení je jednoduché = vypnout!