HomeZajímavostiAppleHelp „pod střechou“ Etnetera LogicWorks s.r.o.

AppleHelp „pod střechou“ Etnetera LogicWorks s.r.o.

AppleHelp "pod střechou" Etnetera LogicWorks s.r.o.

Zdravíme všechny naše čtenáře a fanoušky portálu AppleHelp.cz. Rádi bychom vás všechny informovali o tom, že se stáváme součástí společnosti, která na trhu s Apple produkty a službami působí již několik let. Jedná se o společnost LogicWorks, o které jsme již mnohokrát psali.

Důvod převedení projektu AppleHelp pod vedení společnosti LogicWorks je ten, že chceme naší stránku posunout na další level a konkurovat tak velkým hráčům v online světě. Zastáváme myšlenku: Víc hlav víc ví a hlavně víc vymyslí. Pevně doufáme a věříme, že spojení se společností LogicWorks přinese nejen více čtenářů, ale také více vracejících se čtenářů. Můžete se tak těšit na spoustu zajímavého obsahu a co je důležité: BEZ REKLAM!

Společnost Etnetera LogicWorks se specializuje na Apple servis pro firmy. Jejich zaměření je spíše na obchodní segment, ale v České republice nenajdete společnost, která používá Apple produkty a ještě by o LogicWorks neslyšela :-). Můžeme tedy říci, že se jedná o profesionální poskytovatele firemního Apple servisu v České republice. Kapitánem této lodi je Ivan Malík, který se podílí také na tvorbě videocastu Apple na MAX.

Určitě jste si všimli, že LogicWorks je součástí skupiny Etnetera, která se minulý rok přestěhovala do nových prostor v Holešovicích. Současné prostory této společnosti jsou postaveny na základech parního mlýnu. Celá budova prošla rekonstrukcí a zdejší prostory spojuje motiv vody, která má symbolizovat plynoucí komunikaci a neustálý vývoj.

etnetera

Společnosti LogicWorks také patří značka NSPARKLE, kterou vede Michal Pazderník (také znáte z videocastu Apple na MAX). Pokud se ptáte, co je to NSPARKLE a tento pojem slyšíte poprvé, nic se neděje. Pokud Vašemu Macu zbývá pár posledních dní života, kluci v NSPARKLU jej oživí! Od baterií, operačních pamětí, po SSD disky, až po vylepšené Time Capsule, má NSPARKLE klientům opravdu co nabídnout.

NSPARKLE - Apple tuning

To je asi tak vše, co jsme vám chtěli sdělit a pevně doufáme, že se na tento web budete rádi vracet a doporučovat svým známým. Nejen, že zde najdete zajímavé návody a tipy a triky pro práci i zábavu, ale také si zde užijete pohodlné čtení bez reklam – což většina webů nenabízí. O web se budou starat profesionálové ve svém oboru a tak si můžete být jisti, že informace zde zveřejněné jsou nejen ověřené, ale také pravdivé. Připravte se na řadu novinek, které se s webem plánují a vychutnejte si tu pravou „jablečnou šťávu“.

nsparkle