HomeiPadApple vydal veřejnou beta verzi iOS 9.3 (beta 2) – co je nového?

Apple vydal veřejnou beta verzi iOS 9.3 (beta 2) – co je nového?

Společnost Apple včera vydala další veřejnou beta verzi systému iOS, s označením 9.3 beta 2. Nová beta verze s sebou přináší pár novinek, mezi které bezpochyby patří možnost aktivovat noční režim přímo z ovládacího centra, kde došlo ke zmenšení ikonek a tím pádem k uvolnění prostoru pro další tlačítko.

Noční režim v ovládacím centru

Noční režim je asi tou nejzásadnější změnou v této beta verzi. Po testování nám ovšem také přijde, že systém je rychlejší a stabilnější. Ano, může to být jen klam, ale plynulost systému je podle našeho názoru očividná – nejlépe je to vidět při přechodu mezi stránkami.

iOS 9.3 beta 2

Nočního režimu se týká také další změna a to je samostatná kategorie pro tuto funkci. V předchozí beta verzi byla tato funkce součástí záložky  Zobrazení a Jas, ale byla pouze vložena do tohoto prostoru. V druhé beta verzi je nastavení nočního režimu v samostatné záložce v Nastavení – Zobrazení a jas – Noční režim.

IMG_8480 (1)

Přidání skladeb z playlistu do „Mojí hudby“

Další změna se týká nastavení hudby, kde nově budete moci zapnout, popřípadě vypnout přidávání skladeb z playlistu do „Moje Hudba“. Jednoduše řečeno: Skladby, které si přidáte do Playlistu, budou (nebo nebudou) zároveň přidány také do záložky Moje Hudba. Můžete si tak udělat pořádek ve svých skladbách.

IMG_8481

Další novinky (změny)

  • Možnost spárovat iPhone s více hodinkami Apple Watch
  • Nové 3D Touch zkratky pro: Akcie, Počasí, Nastavení, Kompas, Zdraví, App Store a iTunes Store
  • Ochránění poznáme pomocí hesla (od verze iOS 9.3 beta 1)
  • Vylepšení aplikace News – novinky podle zájmu každého uživatele (zprávy na míru)
  • Možnost aktualizovat příslušenství pro iPad Pro (pomocí Smart konektoru)

nsparkle

Post Tags