HomeAppleCo přinese březnová konference?

Co přinese březnová konference?

Podle dostupných zdrojů se Apple chystá na konferenci 15.března odhalit nový iPhone 5se, iPad Air 3 a Apple Watch. Některé servery uváděly, že konference se uskuteční o den dříve, 14.března. Vzhledem k tomu, že od akce nás stále dělí více než měsíc, se o přesném datu bude možná ještě spekulovat. Půjde o první mediální event Applu od září, a stejně jako na předchozí konferenci, měly by i na té letošní být představeny tři hlavní produkty společnosti.

iPhone 5se

Minulý měsíc se začaly objevovat informace o tom, že Apple plánuje nahradit čtyřpalcový iPhone 5S stejně velkým iPhonem 5se, který bude obsahovat čip A9, podporovat technologii Live Photos a Apple Pay. Změny se ale dočká nejen vnitřek telefonu, odlišný by měl být i zevnějšek, i když jen trochu. Nový model bude částečně kopírovat 5S, hrany ale budou možná zaoblenější a bude „méně lesklý“. Cena by se od iPhonu 5S neměla příliš lišit – 16GB verze by podle dostupných informací měla začínat na ceně 450 dolarů. V nabídce bude rovněž 64GB model.

iPad Air 3

Uvedení nového iPadu Air 3 přinese první významný upgrade od doby, kdy v říjnu 2014 debutoval iPad Air 2. I my jsme již psali o tom, že by Air 3 měl obsahovat některé z komponent iPadu Pro včetně vylepšených reproduktorů, Smart konektoru a zmenšené klávesnice. Neoficiální kresby navíc naznačují, že součástí tabletu by mohl být i LED blesk – bylo by to vůbec poprvé, co by iPad obsahoval něco takového.

Apple Watch

Březnová konference nezapomene ani na Apple Watch, aktualizace by se měl dočkat vzhled i software. Těšit se můžeme na nové barvy pogumovaného Sport bandu, na nový Hermés pásek a „space black“ verze řemínku Milanese Loop. Uvedena by rovněž měla být celá nová řada řemínků z nového materiálu. Apple by měl údajně testovat i zcela novou řadu vysoce kvalitních nylonových řemínků pro Apple Watch, zatím ale není známo, zda i tato řada bude uvedena na březnové konferenci.

Post Tags