HomeiPhoneiPhone 7 bez vystouplé čočky?

iPhone 7 bez vystouplé čočky?

O tom, zda se nového iPhonu 7 dočkáme skutečně v září a zda bude mít opravdu zcela nový design, existuje už jen velmi málo pochybností. Pojďme se nyní spolu podívat na to, jak by to mohlo vypadat v praxi.

Konec vystouplé čočce

Apple se s největší pravděpodobností bude zbavovat hojně haněné vystouplé čočky fotoaparátu, kterou obsahovaly iPhony 6 a 6S Plus.

Premiéra tohoto prvku se odehrála v roce 2014 u iPhonů 6 a 6 Plus, a kritici telefony díky jejich nestabilitě při položení na zadní stranu přirovnávali k vratké barové stoličce.

Zakládají-li se odhady na pravdě, bude tento problém u iPhonu 7 vyřešen. Čočka fotoaparátu by měla být zapuštěna v těle přístroje a zmizet by měly i linie zadní antény.

iPhone 7 Plus slibuje na jednu stranu mnohem čistší, střídmější vzhled, na stranu druhou se uživatelé možná dočkají duálního fotoaparátu.

Co přinese konference?

iPhone 7 však s největší pravděpodobností nebude příštím iPhonem, uvedeným na trh. Tím bude spíše menší iPhone 5SE, a to již velice brzy.

Tento čtyřpalcový telefon, o kterém se také mluvilo jako o iPhonu 6C, by měl být v kontrastu se současnou „šestkovou“ řadou. Designově bude bližší iPhonu 5S.

Za nejpravděpodobnější datum nejbližší Apple konference je označován patnáctý březen. Ten den by veřejnost měla být seznámena s řadou telefonů, tabletů i „nositelné“ elektroniky – jmenovitě půjde o iPhone 5SE, iPad Air 3 a nové Apple Watch.

Další novinky ohledně iPhonu 7, jehož uvedení na trh se očekává v září, na sebe jistě nenechají dlouho čekat. Stay tuned.

Post Tags