HomeAppleApple Music pro Android nyní umožňuje ukládat skladby na SD kartu

Apple Music pro Android nyní umožňuje ukládat skladby na SD kartu

Uživatele OS Android čeká několik zajímavých novinek. Apple právě vydal aktualizaci verze aplikace Apple Music pro Android, která lidem umožní ukládat skladby přímo na SD kartu. Díky dlouho očekávané funkci aplikace Apple Music pro Android mohou nyní majitelé zařízení s tímto operačním systémem ukládat skladby na SD kartu a přehrávat si tak hudbu offline. Co o této novince říká oficiální popis na Google Play Store?

  • podívejte se na kompletní program Beats 1 a nalaďte se na své oblíbence.
  • procházejte svou muziku podle skladatelů a kompilací. Můžete tak snadněji najít svá klasická alba nebo filmové soundtracky.

Blog iDownload shrnul, že schopnost Apple Music stáhnout „songy“ na SD kartu je pro uživatele zařízení s Androidem velice důležitá – u microSD karet existuje podpora až 512GB. Milovníci Androidu tak můžou stahovat skutečně velký objem dat v podobě své nejoblíbenější hudby.

Také mají nyní možnost zobrazit si kompletní seznam připravovaných pořadů a vyfiltrovat si své favority podle skladatelů či seznamů skladeb. Díky tomuto mechanismu bude výběr hudby na základě specifických preferencí mnohem jednodušší.
Androidí aplikace funguje velmi podobně, jako její iOS protějšek, a umožňuje uživatelům také streamovat hudbu přímo z katalogů Apple bez nutnosti stahování za měsíční poplatek necelých deset dolarů. Jak u iOS, tak u Androidu nabízí Apple Music tříměsíční zkušební dobu zdarma.

Nejnovější verzi aplikace stáhnete na Google Play Store.

Post Tags