HomeAppleOd dnešního dne začínají reproduktory Sonos plně podporovat Apple Music

Od dnešního dne začínají reproduktory Sonos plně podporovat Apple Music

Milujete Apple Music? A máte reproduktory Sonos? Ode dneška si konečně můžete oficiálně vychutnat hudbu z Apple Music, streamovanou přes „chytré“ reproduktory Sonos.

Datum zahájení plné podpory zveřejnila společnost Sonos v oficiální tiskové zprávě. Reproduktory budou nyní schopné přenášet jakoukoliv hudbu ze seznamů „Pro vás“, „Novinky“, „Moje hudba“ a „Rádio“ – a to jak Beats 1, tak i iTunes Radio.

Streamování Apple Music na Sonos

Abyste mohli prostřednictvím vašich reproduktorů streamovat doma hudbu z Apple Music, zvolte v Sonos aplikaci možnost přidání hudebních služeb a zalogujte se. Je zapotřebí, abyste měli předplacenou službu Apple Music, nebo aby vám běžela tříměsíční zkušební lhůta zdarma. Reprosystém Sonos dosud podporu Apple Music nezahájil, a to i navzdory tomu, že podporoval dnes již nefunknční Beats Music. Plná podpora byla přislíbena před koncem roku 2015. A tento slib byl skutečně dodržen, byť jen v betaverzi.

Teď, pár měsíců poté, se můžete konečně těšit z plnohodnotné oficiální podpory. „Zpětná vazba od uživatelů v průběhu beta testování byla skvělá,“ uvedl viceprezident Applu pro internetový software a služby Eddy Cue. „Sonos ve spojení s Apple Music přináší do vašich domovů zcela nový požitek z poslechu hudby – a jsme velice potěšeni, že jej můžeme nabídnout našim zákazníkům.“

Na oslavu příchodu Apple Music k Sonos byla spuštěna i nová stanice, která vznikla ve spolupráci právě se společností Sonos.

„Music Makes It Home“

Spolu s uvedením Apple Music zveřejnila Sonos novou rozsáhlou studii s názvem „Music Makes It Home“.
Na výzkum dohlížel Daniel J. Levitin, renomovaný neurolog a autor díla „Toto je váš mozek při hudbě“. Studie částečně probíhala ve třiceti domácnostech v osmi zemích a zkoumala vliv nahlas puštěné hudby na vztahy v domácnosti.

Podle společnosti Sonos přinesla studie především následující zjištění:

  • V „hudebních“ domácnostech je více romantiky. Lidé, kteří doma nahlas poslouchali muziku, měli o 67% více sexu, a čtvrtina z nich by se podle dotazníku vzdala sexu ve prospěch hudby.
  • Studie také prokázala, že poslech hlasité hudby vede k intenzivnějším pocitům štěstí. Poté, co byla hudba uvedena do zkoumaných domácností, uvedlo 43% dotazovaných, že se cítí více milováni, a to o 87%.
  • Nudné věci se stávají zábavnějšími 83% dotazovaných uvedlo, že uklízení je s puštěnou muzikou mnohem snazší.

nsparkle

Post Tags