HomeAppleiOS 9.3 beta 4 si poradí s „chybou 1970“

iOS 9.3 beta 4 si poradí s „chybou 1970“

iOS 9.3 beta 4 si poradí s „chybou 1970“

Počátkem tohoto měsíce byla v iOS objevena chyba, která mohla z vašeho zařízení udělat neužitečné těžítko. Jednalo se o to, že pokud jste v nastavení telefonu změnili datum na 1.ledna 1970, vaše mobilní zařízení jednoduše „umřelo“. Nejrůznější blogy přišly s několika variantami řešení, ale všeobecně bylo nejlepším krokem navštívit nejbližší Apple Store. Server MacRumors nyní vyrukoval se zprávou, že se Applu podařilo problém vyřešit v nejnovější betě iOS 9.3.

O „chybě 1970“ jsme vás informovali tento měsíc. Uživatelé zjistili, že ti, jejichž telefon či tablet se kvůli změně data zasekl v bootovací smyčce, mohli své zařízení opět úspěšně restartovat poté, co po připojení do iTunes aktualizovali svůj iOS 9.3 na beta 4. Snahy o obnovení přes iTunes byly dosud neúspěšné.

iOS 9.3 beta kromě toho zamezuje změně data – nyní ho můžete nastavit maximálně na 1.ledna 2001.

iOS 9.3 beta 4 byl vydán začátkem tohoto týdne a kromě opravy problému s datem přinesla několik drobných změn, které vám teď představíme. Apple vydal – zatím jen pro potřeby vývojářů, kterými se ale můžete stát i vy – novou betu iOS 9.3 pro iPhone, iPad a iPod touch. První beta iOS 9.3 byla vydána začátkem ledna. Aktualizace mobilního operačního systému by měla být zpřístupněna všem uživatelům příští měsíc zhruba v době březnové konference.

Jak dát svůj iPhone nebo iPad do režimu obnovy

Nejnovější beta přináší řadu nových funkcí a vylepšení pro mobilní zařízení. Nová funkce Night Shift, díky které je večerní a noční používání vašeho zařízení mnohem šetrnější pro vaše oči, změnila v ovládacím centru svou ikonku. V nativní aplikaci Poznámky máte nyní možnost jednotlivé záznamy chránit heslem nebo pro jejich otevření aktivovat funkci Touch ID. Funkce 3D Touch u šestkové řady iPhonů rozšířila pole své působnosti – nyní můžete jejích výhod využívat například v aplikaci Nastavení, kde se po silném stisku ikonky dostanete do nastavení baterie, Bluetooth nebo Wi-Fi. V iBooks můžete nyní synchronizovat PDF a jiné soubory prostřednictvím iCloudu pro iBooks, CarPlay zase získal nové funkce v Apple Music a v mapách.

Půjčovna iPadů | Logicworks

Post Tags