HomeAppleNové zvěsti kolem iPhonu 7: jaký asi bude?

Nové zvěsti kolem iPhonu 7: jaký asi bude?

Nové zvěsti kolem iPhonu 7: jaký asi bude?

Zvěsti, týkající se připravovaného a dlouho očekávaného iPhonu 7 se stále množí. Pojďme se podívat na ty nejnovější, týkající se tloušťky přístroje, reproduktorů nebo třeba fotoaparátu.

Analytik KGI Ming-Chi Kuo již loni na podzim předpověděl, že chystaný iPhone 7 bude tenčí než jeho šestkový předchůdce. Japonský server Macotakara jeho slova včera večer potvrdil s tím, že by se mělo jednat o rozdíl jednoho milimetru oproti iPhonu 6s. Tloušťka 6,1 mm by tedy měla být stejná, jako u iPodu Touch. Zpráva kromě jiného hovoří i o velké vizuální podobnosti chystaného telefonu s iPhony šestkové řady – zachován by měl být kovový design, výška i šířka by měla zůstat beze změn. Přístroje nejspíš nebudou voděodolné.

Nejspíš se potvrdí i zprávy z dřívějška, podle kterých by měla zmizet vystouplá čočka fotoaparátu. Ta by měla zcela splynout s tělem telefonu. Kvůli již zmíněným tenčím rozměrům zmizí i 3,5 mm vstup pro jack konektor.

150608_iphone_concept_1

Web dále uvádí, že iPhone 7 by jako první telefon od Applu měl mít stereo reproduktory. Veškeré dosavadní modely iPhonů totiž disponovaly jen mono reproduktorem, takže přidáním dalšího se výrazně zlepší kvalita zvuku zařízení.

Další obětí v zájmu větší štíhlosti přístroje by mohl být tenčí Lightning vstup. To ovšem nemusí nutně znamenat, že současné Lightning konektory by vám u „sedmičky“ byly k ničemu, zmenšit se může pouze výřez v těle přístroje.

Začátkem tohoto roku se objevily první zprávy o tom, že se chystá výroba nových, vylepšených sluchátek Beats v bezdrátové verzi. Právě tato sluchátka by měla s novým iPhonem bez klasického 3,5 mm vstupu tvořit ideální pár. S největší pravděpodobností se ale budou prodávat samostatně, součástí balení bude samozřejmě speciální nabíječka.

Půjčovna iPadů | Logicworks

Post Tags