HomeAppleNa Kickstarteru se objevil projekt, díky kterému by vám pro nabíjení iOS i Android zařízení mohl stačit jen jeden kabel

Na Kickstarteru se objevil projekt, díky kterému by vám pro nabíjení iOS i Android zařízení mohl stačit jen jeden kabel

Na Kickstarteru se objevil projekt, díky kterému by vám pro nabíjení iOS i Android zařízení mohl stačit jen jeden kabel

Unavuje vás neustále s sebou nosit změť nejrůznějších kabelů pro všechna vaše zařízení? Odpovědí na toto trápení by mohl nový, zcela inovativní kabel, který umožní nabíjení různých zařízení.

Na Kickstarteru se objevil 29. února pod názvem LMCable a jeho tvůrci si dali za úkol překlenout technologickou propast mezi Lightning kabely od Applu a Micro USB, jejichž koncovky sloučily do jednoho společného zařízení.

Možná si někteří z vás vybaví kabel Syncable-Duo od společnosti Tylt – ten ovšem fungoval na prinipu přídavného adaptéru. LMCable má oproti němu na každé straně jeden konektor.

Podle stránky na Kickstarteru LMCable umožňuje rychlé nabíjení, rychlý přenos dat a pyšní se speciálními pocínovanými měděnými dráty, kterou jsou prý desetkrát odolnější, než běžné dráty. Kabel je obalený kůží, která se nezamotává, a vybrat si můžete ze čtyř lákavých barev. Balení obsahuje i malou sponu, kterou můžete kabel sepnout.

lmcable_colours

Australští tvůrci projektu se však obávají, že se jim nepodaří získat certifikaci Made for iPhone.

Pokud LMCablu i přesto věříte, můžete jeho vznik podpořit částkou 21 australských dolarů (kolem čtyř set korun) – distribuce by měla být zahájena v dubnu.

 

 

Post Tags