HomeApplePokud hledáte kvalitní služby a příslušenství pro svůj Mac, NSPARKLE je ta správná volba!

Pokud hledáte kvalitní služby a příslušenství pro svůj Mac, NSPARKLE je ta správná volba!

Značku NSPARKLE nemusíme v „jablečném“ světě snad nikomu představovat, pokud jste o nich však nějakým záhadným způsobem ještě neslyšeli, máme pro vás o této značce pár informací. Za značkou NSPARKLE je třeba hledat společnost Etnetera Logicworks, s.r.o., která se stará o firemní klienty, kteří pro práci využívají Apple produkty. Jejich značka, NSPARKLE, se pak stará o Apple tuning a vylepšení Maců tak, jak to Apple nedělá. V nabídce najdete notebooky optimalizované pro maximální výkon, maximální úložnou kapacitu nebo maximální výdrž na baterie.

Co to znamená? Pokud máte starý Mac (např.), kterému chybí „šťáva“ a potřebuje oživit/zrychlit, kluci z NSPARKLE se Vám o něj postarají. Kromě toho také v jejich nabídce naleznete řadu příslušenství, které rozhodně jako správný jablíčkáři oceníte.

OWC USB-C Dock (Zlatý, Stříbrný, Vesmírně šedý)

Nabídka se jim tento měsíc rozrostla o nový OWC USB-C Dock (pro 12″ MacBooky) a jsou k dispozici hned ve 3 barevných provedení – stejně jako zmíněný MacBook. Více informací o produktu naleznete zde.

hero-usbdock-1-2

Nový MacBook má pouze jediný konektor na napájení i připojení příslušenství. To vás už nemusí dále trápit. OWC USB-C Dock je první dokovací stanicí, která MacBook přes jediný USB kabel napájí a zároveň nabízí možnost připojení dalších USB zařížení, displaye až s 4K rozlišením, místní sítě, reproduktorů nebo čtení SD karet.

Snímek obrazovky 2016-03-07 v 13.38.11

12778720_1276597382378297_4191415598113467090_o

Paměťová karta JetDrive Lite

Jako další v jejich nabídce naleznete například paměťovou kartu JetDrive Lite, která slouží pro navýšení úložiště ve Vašem Macu. Pokud Vám tedy došlo v počítači místo, můžete si pomocí této karty rozšířit kapacitu, díky této nenápadné kartičce. Zakoupit můžete zde.

jetdrive

Snímek obrazovky 2016-03-07 v 13.38.11

Kvalitní baterie pro MacBook

Společnost NSPARKLE také začala nově nabízet kvalitní baterie od NewerTech, které nabízí nadstandardní roční záruku a jsou levnější než originál. Více informací o baterce naleznete zde.

Snímek obrazovky 2016-03-07 v 13.38.11

„Nabušená“ Time Capsule

Kromě baterií, SD karet a USB docků, NSPARKLE také nabízí „nabušenou“ Time Capsuli, kterou si tak díky NSPARKLE můžete pořídit v provedení 5TB a 8TB. Hledáte-li velké úložiště a základní kapacity u Time Capsule Vám nestačí, využijte nabídku NSPARKLE a objednejte si svou Capsuli ještě dnes. Více informací o produktu naleznete zde.

Snímek obrazovky 2016-03-07 v 13.38.11

Nabídka produktů a služeb společnosti NSPARKLE stále roste a již brzy se můžete dočkat nového příslušenství. Chcete-li se o společnosti dozvědět více informací, navštivte jejich webové stránky: www.nsparkle.cz. Můžete se také podívat, jak v NSPARKLE oživili počítač Vládi Janečka ze SuperApple:

Post Tags