HomeAppleNenápadně nápadné úložiště pro Váš Mac – to je paměťová karta JetDrive Lite

Nenápadně nápadné úložiště pro Váš Mac – to je paměťová karta JetDrive Lite

Každému se určitě občas stalo, že zapnul svůj Mac a vyskočilo upozornění, že disk je téměř plný. Existuje několik způsobů, jak místo uvolnit. Můžete projít všechny své soubory a postupně vymazat ty nepotřebné, nebo si můžete pořídit úložiště, které skoro nevidíte, ale přesto tam je a tím pádem docílit navýšení kapacity svého MacBooku. Řeč je o paměťové kartě JetDrive Lite, kterou zastrčíte do slotu na SD kartu (zboku Macu) a rázem máte další úložiště pro své soubory. V ČR můžete JetDrive Lite kartu zakoupit u společnosti NSPARKLE a na výběr máte hned z několika velikostí.

Karty Transcend JetDrive Lite rozšiřují úložiště v MacBoocích Air a v MacBoocích Pro s Retina Displejem. Jde o nejrychlejší, nejsnazší a nejlevnější cestu, jak získat místo navíc bez nutnosti tahat s sebou externí úložiště.

trancend

Jednoduše zasunete JetDrive Lite do čtečky SD karet na straně vašeho MacBooku a okamžitě získáte větší úložný prostor. S kapacitou až 256 GB můžete na kartu uložit až 124 000 fotek, 64 000 písniček nebo 3 840 minut Full HD videa.

Snímek obrazovky 2016-03-08 v 13.30.30855d052172a688e31c562f9452bbe6220SaPgwj

Ohromná rychlost

Rozšiřující karty JetDrive Lite jsou vyrobeny z nejkvalitnějších MLC flash čipů a mohou dosahovat rychlosti čtení až 95 MB/s a rychlosti zápisu až 60 MB/s. Perfektní pro Time Machine zálohy, iTunes knihovny nebo cokoliv mezi tím.

maxresdefault

Zapomeňte, že tam je

Díky profilu, který je upraven na míru každému modelu MacBooku, jsou rozšiřující karty JetDrive Lite navrženy, aby hladce splynuly s vaším MacBookem. Přitom je možné kartu bez pomoci dalšího nástroje snadno vyjmout.

Snímek obrazovky 2016-03-08 v 13.30.30

jetdrive3

Doživotní odolnost

Flashové JetDrive Lite rozšiřující karty jsou vyrobeny pokročilou technologií Chip-on-board, která je dělá odolným vodě, prachu a nárazům. Takže bez ohledu na to, jaká dobrodružství se rozhodnete podstoupit se svým MacBookem, můžete se spolehnout, že JetDrive Lite karty udrží vaše data v bezpečí.

jetdrive5

Naše redakce u společnosti NSPARKLE tyto karty zakoupila a rozhodně si je nemůžeme vynachválit. Nejen, že není v Macu skoro vidět, ale přenosová rychlost je opravdu pozoruhodná. Pokud si chcete úložiště navýšit, toto je rozhodně nejlevnější možná varianta. Pokud se pro kartu rozhodnete, tak nebudete litovat.