HomeiPadAplikace pro iPad, se kterými bude vaše prezentace perfektní

Aplikace pro iPad, se kterými bude vaše prezentace perfektní

iPad je vynikajícím – a mnohdy stále nedoceněným – nástrojem pro vytváření PowerPoint a Keynote prezentací. Pro tyto účely existuje celá řada aplikací, z nichž každá má svá vlastní specifika, díky kterým je naprosto úžasná. Řada lidí používá iPady při prezentacích a brainstormingových setkáních – je jedno, jestli ve škole, v menším podniku nebo obrovské firmě. Dnes se podíváme na šestici zajímavých aplikací, díky kterým budou vaše prezentace opravdu skvělé.

#1. SlideShare

Téměř každý vám potvrdí, že SlideShare je nejlepší platformou pro online sdílení prezentací, a to díky jeho úžasným vlastnostem. A ty jsou k dispozici i v iOS aplikaci. Díky ní můžete na svém iPadu objevovat miliony prezentací. Je-li jich na vás moc, zkrátka si je uložíte a prohlédnete offline. Sdílejte své prezentace na sociálních sítích a dejte svým přátelům vědět, co je trendy.

Cena: Zdarma

slideshare

#2. SlidePocket

Chcete vytvořit prezentaci na vašem iPhonu? V tom případě není lepší řešení, než SlidePocket. Aplikace nabízí řadu šablon, které vám pomůžou vytvořit výborné prezentace. Má také přístup k některým fotografiím z fotobank. Pomocí editoru můžete snadno přizpůsobit svou prezentaci a přidat jí na stylu, navíc je zde i možnost konverze do PDF přímo z vašeho iPadu. Rozhraní aplikace je poměrně jednoduché a uživatelsky přátelské. Co víc může člověk chtít od aplikace s tolika skvělými vlastnostmi?

Cena: Zdarma

slidepocket

#3. FlowVella

Ať už chcete do své prezentace vložit text, obrázky, videa či audio soubory, s aplikací FlowVella to na vašem iPadu bude hračka. Své prezentace můžete sdílet s kýmkoliv, nebo je můžete uložit jako čistě soukromé. Aplikace byla vyvinuta speciálně pro iPad a díky synchronizaci s cloudovým úložištěm můžete mít přístup ke svým prezentacím prakticky odkudkoli.

Cena: Zdarma

flowvella

#4. Keynote

Je-li řeč o prezentacích, nemůžeme si nevzpomenout na způsoby, jakými sám Steve Jobs představil světu trojici neuvěřitelně silných zařízení – iPod, iPhone a iPad. Kromě Jobsova přirozeného šarmu zde bylo ještě něco, co stálo za těmito velkými úspěchy. Keynote prezentace.

Keynote pro iPad je výchozí, standardní a nejlepší řešení, pokud chcete mít opravdu skvělé prezentace. Pro mnohé to je bez diskuse nejlepší aplikace na tvorbu prezentací, určená pro iPad. Uživatelé, kteří jsou zvyklí na práci s PowerPointem, si nejspíš budou muset chvíli zvykat na odlišnou metodu práce.

Cena: 9,99 dolarů

keynote

 

#5. Microsoft PowerPoint

Co naplat – v současné době „jede“ většina lidí v MS PowerPointu, co se prezentací týče. I ten ale nyní přichází do vašich iPadů, a to téměř se všemi funkcemi, které má jeho „počítačová“ verze. Prostřednictvím iPadu můžete soubory nejen importovat a prezentovat, ale i editovat, a to přímo v zařízení. Aplikace je propojená s úložištěm OneDrive a dokonce ji lze propojit s AppleWatch.

Cena: Zdarma

powerpoint

#6. Haiku Deck

Haiku je jednoduchá a elegantní aplikace pro tvorbu prezentací na iPadu. Nabízí synchronizaci mezi iPadem, počítačem a webem v reálném čase a umožňuje propojení s iPhonem, z kterého se tak stane skvělý dálkový ovladač. Své prezentace můžete sdílet na Google+ či Pinterestu, nebo je exportovat do Keynote či PowerPointu.

Cena: Zdarma

haikudeck

#7. SlideShark

SlideShark je skvělá aplikace, která vám umožní prezentovat soubory ve formátu PDF či HTML. I SlideShark nabízí opravdu dobrou podporu pro PowerPoint a při exportu zachovává veškeré fonty i obrázky, takže dostanete přesně to, co chcete. Sdílení prostřednictvím sociálních sítí je i zde samozřejmostí.

Cena: Zdarma

SlideShark-Notes-View-Screen-660

#8. Power Presenter

Chcete-li svůj iPad propojit s Apple TV nebo podobným zařízením, je pro vás Power Presenter tím správným řešením. Nabízí i podporu PDF souborů – bohužel ale nativně nepodporuje ostatní formáty.

V Power Presenteru můžete na obrazovce zvýraznit vybraný obsah prstem, ale také jím psát či kreslit.

Cena: 1,99 dolaru

powerpresenter

#9. SlideIdea

SlideIdea pro iPad je revoluční způsob, jak vytvářet snímky, a nejen to – je to i způsob, jak s nimi nechat komunikovat vaše publikum.Tato aplikace nabízí elegantní a jednoduché rozhraní pro vytváření prezentací na základě úžasných šablon a widgetů.Můžete rychle vytvářet snímky za použití obrázků, grafů a dalších součástí.A co víc – můžete vaši prezentaci učinit skutečně interaktivní a zapojit do nich své diváky prostřednictvím jejich mobilních zařízení.

Cena: Zdarma

SlideIdea-92

iPad je čím dál oblíbenější a zajímavější cestou, jak předvést svou prezentaci. Váháte-li s nákupem iPadů pro vaši firmu, nebo víte, že je potřebujete jen jednorázově? Existuje i možnost si iPady zapůjčit.

Půjčovna iPadů | Logicworks