HomeAppleObjevila se další kritická chyba ve Flashi. Jak na ni?

Objevila se další kritická chyba ve Flashi. Jak na ni?

Objevila se další kritická chyba ve Flashi. Jak na ni?

Adobe oznámil další v dlouhé řadě kritických chyb ve Flashi, díky kterým můžou útočníci napadnout váš počítač. Tatéž chyba byla odhalena u Adobe AIR. Pro oba programy vydala společnost Adobe aktualizace, které doporučujeme co nejdříve nainstalovat.

Aktualizace se zaměřují na opravu zranitelných míst, jejichž prostřednictvím bylo možné převzít kontrolu nad zasaženým systémem.
Chcete-li aktualizovat vaši verzi Flashe, navštivte příslušnou webovou stránku a klikněte na „Instalovat“. Nezapomeňte – stahujte aktualizace pouze ze stránek společnosti Adobe.

Přejete-li si raději Flash Player odinstalovat, máme pro vás návod.

Začátkem února začal počítače s OS X ohrožovat virus, který se tvářil jako aktualizace Flash Playeru. Podle serveru AV-Test.org patří produkty od Adobe – především Adobe Reader a Flash Player – mezi nejzranitelnější.

pdf,-flash,-and-java-the-most-dangerous-file-types_ddx7.640
Steve Jobs v roce 2010 prohlásil, že nebude umožňovat spuštění Flash Playeru na zařízeních s iOS.

Ačkoliv se na jednu stranu může zdát, že ani po šesti letech od tohoto prohlášení není Flash Player mrtvý, spíše to vypadá, že měl pravdu – s podporou Flashe končí například gigang Google, který flashový formát začne již letos nahrazovat formátem HTML5. Definitivně by reklamy ve Flashi měly na Googlu skončit v lednu příštího roku.

Post Tags