HomeAppleÚdajně uniklé fotografie šasi iPhonu 7: odstraněná anténa?

Údajně uniklé fotografie šasi iPhonu 7: odstraněná anténa?

Minulý týden začaly internetové servery zveřejňovat další údajný únik fotografií chystaného iPhonu 7. Stejně jako kterýkoliv jiný „leak“ bychom i tento měli brát s rezervou, ale obrázky rozhodně vypadají zajímavě.

Fotografie ukazují zadní část šasi nového iPhonu. První, čeho si nejspíš všimnete, je to, že zcela zmizela horizontální anténa. Na spodní straně je však stále patrná tenká světlá linie. Při bližším ohledání můžete také zjistit, že se změnil prostor pro fotoaparát.

photo-iphone-7-catcher-1

Příslušný otvor je znatelně větší, než u současných telefonů, což naznačuje možnost jistého upgradu – tento bod budeme ještě v článku rozebírat. Také to vypadá, že se fotoaparát posune blíže k okraji telefonu.

Již dlouho se spekuluje o tom, že iPhone 7 bude disponovat duálním fotoaparátem, tomu však nenasvědčuje velikost a tvar otvoru na našich fotografiích. Podle serveru 9to6Mac to může být proto, že na obrázcích vidíme 4,7 palcovou verzi a duální fotoaparát je vyhrazený pro iPhone 7 plus s úhlopříčkou 5,5 palce. Co se diskutovaného 3,5 mm jacku týče, leaknuté fotografie toho moc nenapoví, protože spodní strana telefonu na nich není příliš vidět. Nic však přítomnosti tohoto vstupu nenapovídá.

Jeden ze čtenářů 9to5Mac se rozhodl na základě zveřejněných fotografií vytvořit návrh hotového telefonu, ve kterém linie antény umístil těsně k okrajům přístroje.

iPhone_7_rear_camera

Podle zdroje, od kterého uniklé obrázky pocházejí, je celé tělo telefonu o něco tenčí, než u jeho předchůdců.
O iPhonu 7 koluje množství spekulací, které se však neustále mění. Nechme se překvapit, co nám nakonec přinese červnové WWDC.

Post Tags