HomeOstatníApple vydal novou verzi iOS 9.3 pro starší zařízení – víme proč!

Apple vydal novou verzi iOS 9.3 pro starší zařízení – víme proč!

Nedlouho po vydání iOS 9.3 pro mobilní zařízení Applu se objevil první problém: některé starší iPady po aktualizaci softwaru přestaly pracovat. Nyní Apple konečně přišel s řešením.

Apple vydal opravenou verzi mobilního operačního systému iOS 9.3. Ta původní znemožňovala majitelům některých starších zařízení dokončit update. Apple serveru iMore potvrdil, že chyba by mohla zasáhnout iPhony 5S, iPady Air a zařízení starší, než tato dvě jmenovaná. Verze iOS 9.3 pro tato zařízení byla dočasně pozastavena a společnost přislíbila uživatelům vydat novou, opravenou verzi. Ta je nyní konečně k dispozici ke stažení. Svůj poškozený iPad či iPhone mohou uživatelé zapojit do počítače a aktualizovat software přes iTunes. Je potřeba se ujistit, že stahovaná verze nese označení 13E236. Stažení opravené verze by mělo problém se „zasekaným“ zařízením vyřešit.

Mobilní operační systém iOS 9.3 vyšel po letošní březnové Keynote a přinesl s sebou mimojiné funkci Night Shift. O dalších novinkách v nejnovějším iOS si můžete přečíst zde. Kromě iOS vydal Apple i novou verzi Mac OS X.

ios-9-3-01