HomeAppleNové záběry z dronu ukazují, jak postoupila stavba druhého Apple campusu

Nové záběry z dronu ukazují, jak postoupila stavba druhého Apple campusu

Rostoucí kalifornský Apple Campus 2 je již několik měsíců v hledáčku nejen fanoušků Applu. Již teď areál láme rekordy jak co do rozlohy, tak například i v počtu a velikosti použitého materiálu. Pojďme se podívat na nejnovější záběry z dronu.

Nové sídlo společnosti Apple není žádnou jednoduchou kancelářskou budovou. Popravdě řečeno, vypadá trochu jako kosmická loď. Jeho cena je odhadována na pět miliard dolarů.

Apple Campus 2 by měl mít po dokončení rozlohu 260 000 metrů čtverečních a hlavní budova by měla být čtyřpodlažní. Na stavbu bylo použito 3000 kusů zakřiveného skla, kdy největší tabule měly rozměry 15 m x 3,2 m.

Finální podoba Apple Campusu 2 se rýsuje čím dál jasněji a zdá se, že plánovaná lhůta pro dokončení – tedy nejpozději začátek roku 2017 – bude dodržena. Ještě před pár měsíci se všechny budovy zdály být teprve v prvotní fázi, nejnovější záběry dronu však ukazují, že stavby jsou již dokonce osazeny sklem a solárními panely a vypadají téměř dokončeně. Ve videu se můžete dokonce podívat i na nové auditorium, ve kterém se budou konat budoucí konference. A co na futuristický vzhled nového Apple Campusu říkáte vy?

Post Tags