HomeiPadJak si vytvořit vlastního avatara a sdílet s přáteli – s aplikací Bitmoji

Jak si vytvořit vlastního avatara a sdílet s přáteli – s aplikací Bitmoji

Jak si vytvořit vlastního Avatara díky aplikaci Bitmoji!

Bitmoji jsou kreslené avatary pro vaši klávesnici. Nesou nejrůznější motivy, díky kterým můžete naprosto přesně vyjádřit, jak se cítíte a co chcete říct, a fungují téměř ve všech aplikacích pro posílání zpráv. Možná jste si všimli, že si někteří lidé změnili na Facebooku svůj profilový obrázek na komiksovou postavičku s vypovídajícím výrazem ve tváři a s osobitým vzhledem, který je jim velice podobný. Někteří z vás možná dostali podobné postavičky ve zprávě, ať už v iMessages, nebo v jiném messengeru pro iPhone. Postavičky se jmenují Bitmoji a mají vlastní aplikaci pro klávesnice. Zkuste si vytvořit vlastní!

 


Ta skvělá věc na Bitmoji je to, že nevytváříte pouze jednu verzi sebe sama, ale můžete vyrobit celou řadu kreslených karikatur k nejrůznějším příležitostem. Tvůrci aplikace mysleli na všechny možné svátky, ale například i na filmové premiéry. Nebo svou postavičku můžete změnit „jen tak“, variant je opravdu spoustu.


Je to nakažlivé – nebojte se doporučit aplikaci svým přátelům, známým, kolegům či rodině, vaše mobilní komunikace tak získá mnohem veselejší rozměr.
Po stažení aplikace se musíte zaregistrovat buďto e-mailem, nebo facebookovým účtem. Po vytvoření vašeho avataru vám aplikace napoví, jak přidat Bitmoji klávesnici do vašeho zařízení:

Otevřete Nastavení -> Klávesnice -> Klávesnice -> Přidat novou klávesnici, a v sekci klávesnic třetích stran byste měli mít možnost zvolit Bitmoji. Abyste mohli klávesnici s Bitmoji plně využívat, musíte ještě v nastavení povolit plný přístup.
Kromě iMessages můžete Bitmoji použít ve WhatsApp, na Facebooku a v řadě dalších aplikací – podporu Bitmoji nedávno zahájil i Twitter nebo Facebook.


Při psaní jednoduše přepnete na Bitmoji klávesnici (dlouhým stiskem symbolu glóbu vlevo od mezerníku), vyberete ten správný obrázek a aplikace vás už sama vyzve k jeho vložení – to provedete tak, že dlouze stisknete pole pro psaní a zvolíte „Vložit“. Obrázky můžete také ukládat přímo do vašeho zařízení. Otevřete aplikaci, vyberte obrázek a klepněte na něj. Aplikace vám nabídne širokou škálu možností sdílení obrázku, včetně možnosti kopírování nebo uložení do fotogalerie přístroje. Podle posledních zpráv bude Bitmoji zřejmě kupovat Snapchat. Nechme se překvapit, co bude následovat.

 

 

Post Tags