HomeAppleRecenze: Nový 9.7″ iPad Pro + menší a rychlejší iPhone SE – v čem jsou nové produkty lepší?

Recenze: Nový 9.7″ iPad Pro + menší a rychlejší iPhone SE – v čem jsou nové produkty lepší?

Recenze: Nový 9.7" iPad Pro + menší a rychlejší iPhone SE - v čem jsou nové produkty lepší?

Nedávno se u nás začaly prodávat produkty, které Apple představil na poslední konferenci. Nepatří sem jen iPhone SE, který je vlastně „převtělený iPhone 6s“ v těle iPhone 5s, ale také nový, menší, rychlejší a celkově možná lepší iPad Pro, s úhlopříčkou 9.7 palců. Tohle o novém iPadu tvrdí přímo Apple, ale jak je to s ním ve skutečnosti?

Určitě jste v minulosti zaznamenali, že náš magazín podporuje videocast Apple na MAX, kde se trio Ivan, Honza a Michal pravidelně baví o Apple produktech a nabízených službách. Minulý týden jste také mohli zaznamenat, že vydali hned 2 videa za sebou. No a řeč nemohla být o ničem jiném, než o iPhone SE a o iPadu Pro 9.7 palců.

Je nutné kupovat nový iPhone SE?

Pokud to celé shrneme a řekneme v pár slovech, pak ANO, nový iPhone SE se vyplatí pořídit tehdy, když chcete opravdu malý telefon, který je ale zároveň extrémně rychlý! Nejen, že má iPhone SE velikost iPhone 5s, ale hlavně má téměř všechny „vnitřnosti“ z iPhone 6s. V současné době je to nejvýkonnější a nejlevnější iPhone v nabídce společnosti.

Podívejte se na video-recenzi a srovnání s iPhone 5s a 6s:

A co iPad Pro, mám si ho pořídit?

Na řadu přichází iPad Pro, který dostal menší rozměr a výkon zůstal téměř stejný. Vydání tohoto produktu má jen jeden důvod: Apple přestane prodávat iPad Air – alespoň my si to myslíme. Stále se mluví o tom, že je to vlastně jen „menší iPad Pro“, ale pokud se podíváte na video níže, budete opravdu šokováni z toho, jak dopadl srovnávací test iPadu Pro, iPadu Air 1 a 2 a iPadu Pro 12.7 palců.

Zde je slíbené video: