HomeAplikaceNejlepší aplikace pro Sport + doplňky pro aplikaci Zdraví (Apple Health)

Nejlepší aplikace pro Sport + doplňky pro aplikaci Zdraví (Apple Health)

Nejlepší aplikace pro Apple Health

Nedávno jsme publikovali článek, ve kterém jsme si řekli, co to vlastně platforma (aplikace) Zdraví je a jak může zlepšit váš životní styl. Dnes se blíže podíváme na aplikace, které do ní přenesou potřebná data.

Fitness

Nike+ Running

Spolupráce Applu s Nike je skutečně skvělá a nabízí mnoho možností, jak zaznamenávat vaše nejen běžecké úspěchy. Pokud běháte bez telefonu, buďte bez obav – aplikace přenese do Apple Health potřebná data i z nositelné elektroniky a jiných zařízení.

Stáhnout (zdarma)

7 Minute Workout

Tato velice populární workoutová aplikace přenáší do Apple Health záznamy o kaloriích, spálených v průběhu sedmiminutových spalovacích cvičení. Aplikace vám poté, co si zvolíte druh cvičení sama spustí časovač. Kromě poměrně velkého množství cvičebních variací vám 7 Minutes Workout nabízí i individuální cvičební plány.

Stáhnout (zdarma)

Endomondo

Jedna z nejznámějších fitness aplikací pro iOS mapuje veškeré myslitelné druhy pohybu. Endomondo sbírá informace o vaší chůzi, tůrách, jízdě na kole, ale i třeba józe, boxu nebo orientačním běhu. Pouze zvolíte aktivitu, zacvičíte si, a data se automaticky odešlou do Apple Health.

Stáhnout (zdarma)

Garmin Connect Mobile

Z Garmin Connect se postupem času stala jedna z nejkomplexnějších platforem pro sledování zdraví. Zaznamenává spálené kalorie, ušlé kroky, data o chůzi nebo například uběhnuté vzdálenosti, a odesílá je okamžitě do Apple Health.

Stáhnout (zdarma)

Runtastic

Jedna z nejoblíbenějších aplikací pro běžce. Zaznamenává veškerou aktivitu od chůze až po sprint a její propojení s Apple Health skvěle funguje. Kroky, uběhnutá vzdálenost, spálené kalorie…to vše Runtastic zaznamená a odešle do Apple Health.

Stáhnout (zdarma)

DailyBurn

DailyBurn má pro vás nachystaná cvičení na míru, která si zvolíte v závislosti na tom, kolik máte času, zkušeností, co je vaším cílem a kolik vám je let. Nudy se bát nemusíte, workoutů je přes 150.

Stáhnout (zdarma)

Fjuul

Fjuul zaznamenává intenzitu vašeho cvičení a pomáhá vám posouvat se dál. Zaznamenává veškerou vaši aktivitu bez ohledu na to, jestli jde o HIIT nebo domácí práce. Veškeré informace jsou opět samozřejmě synchronizovány s Apple Health.

Stáhnout (zdarma)

Dance Party

Pohyb by měl být především zábava a s aplikací Dance Party to bude opět o něco snazší. Aplikace spáruje váš iPhone s iMacem nebo Apple TV, kterou díky doplňkové aplikaci AirServer promění ve snímač pohybu. Data z této zábavné formy pohybu se budou opět přenášet do AppleHelp.

Stáhnout (zdarma)

Get Moving

Get Moving zaznamenává každou vaši aktivitu i neaktivitu a upozorní vás na to, zda pro své zdraví a kondici děláte dost. Řekne vám, jak dlouho jste byli aktivní, kolik kroků a jakou vzdálenost jste ušli a mnoho dalšího. Můžete si stanovit vlastní denní cíle a sledovat svůj pokrok.

Stáhnout (£0.79)

Map My Run

Map My Run nabízí čtyřiadvacetihodinové sledování aktivity i analýzu vašeho pohybu. Kromě běhu si v aplikaci můžete zvolit kolem 600 dalších typů sportů.

Stáhnout (zdarma)

PEAR Personal Coach

Cvičení a tréninky s této aplikace lze snadno zesynchronizovat s Apple Health, kde pak máte skvělý přehled o uběhnuté vzdálenosti, spálených kaloriích, ale i tepové frekvenci. Můžete si zde i vytvořit vlastní individuální cvičební sestavu.

Stáhnout (zdarma)

Strava Running and Cycling

Jak již název aplikace napovídá, jedná se o užitečnou pomůcku zejména pro běžce a cyklisty. Podobně jako Endomondo je i tato aplikace komunitní, takže se můžete účastnit nejrůznějších výzev a porovnávat své výkony s přáteli.

Stáhnout (zdarma)

Trails

Trails je skvělou aplikací pro chodce, výletníky a turisty. Její silnou stránkou jsou především mapy, které jsou přístupné i offline.

Stáhnout (zdarma)

A co strava?

Lifesum

Lifesum je užitečná aplikace s velice příjemným rozhraním, která zaznamnává, kontroluje a sdílí váš příjem potravy i tekutin. Je kompatibilní i s řadou fitness aplikací.

Stáhnout (zdarma)

MyFitnessPal Calorie Counter & Diet Tracker

MyFitnesPal je považována za jednu z nejlepších aplikací svého druhu. Kromě stravy a váhy můžete zadávat i svůj pohyb, veškeré záznamy se po schválení automaticky odesílají do Apple Health.

Stáhnout (zdarma)

Yummly

Více než neuvěřitelných 20 milionů receptů máte nyní doslova na dosah konečků prstů. Recepty můžete přidávat do sbírky, v aplikaci máte přístup i k nutričním údajům a můžete si sestavit vlastní nákupní seznam.

Stáhnout (zdarma)

Reprodukční zdraví

Clue

V Apple Health v iOS 9 máte nyní možnost i zaznamenávat menstruační cyklus. Clue je jednou z nejlepších aplikací pro tento účel – umožňuje vám vést záznamy nejen o samotném cyklu, ale i o stycích, bolestech, náladách nebo antikoncepci.

Stáhnout (zdarma)

Glow

Podobně jako výše uvedený Clue, pomáhá i Glow ve vedení záznamů o ovulaci, plodnosti a menstruačním cyklu. Zároveň vás dokáže také upozornit na to, že je čas si vzít medikaci.

Stáhnout (zdarma)

Sledování spánku

Beddit Sleep Tracker

Kvalitu spánku vám může pomoci vylepšit nejedna aplikace. Co nabízí Beddit? Kromě sledování spánku a spánkových cyklů dokáže sledovat i vaši tepovou frekvenci a dokonce i úroveň chrápání. Jde tedy o jednu z nejkomplexnějších aplikací nejen pro sledování spánku.

Stáhnout (zdarma)

Ostatní

One Drop

One Drop je užitečná aplikace pro diabetiky. Díky ní můžete zaznamenávat hladinu vašeho krevního cukru, příjem potravy, medikaci i aktivitu. Má velice příjemný design a pohodlné, snadné a rychlé ovládání. Dokáže komunikovat i s „chytrými“ glukometry a je k dispozici také pro Apple Watch.

Stáhnout (zdarma)

Withings Health Mate

Health Mate mapuje vaši každodenní aktivitu i srdeční činnost. Vaše kroky dokáže dokonce spočítat i zpětně – tedy ne striktně ode dne instalace. Podobně jako Endomondo nebo Strava vám i Health Mate umožňuje spojení s přáteli a porovnávání výkonů.

Stáhnout (zdarma)

Post Tags